Eile ma ei jõudnudki kirjutama, sest nii palju oli tegemist ja õhtul ma lihtsalt enam ei jaksanud neti tulla, kuna eile oli üks nendest päevadest, kus oli selline väsimus peal, et ei olekski tahtnud midagi muud teha kui lihtsalt magada.

Täna tuleb üpriski tegus päev, kuna täna on Dittol & VT’l live Purku koolimajas. Kell 5 soundcheck ja siis 20.00 live. Ahjaa endale üllatuseks olen ma nende mõlema mänedžer, see sõna kõlab mu jaoks küll veel suhteliselt veidralt aga 😀 elus tuleb ju võtta kõik väljakutsed vastu. Seoses sellega mainin veelkord, et kui Sul on mõni pakkumine seoses Ditto & VT’ga siis võta kindlasti ühendust. Lisaks otsime DJ’d, kes meiega koostööd teeks, ehk siis kui tead mõnda DJ’d või oled ise DJ siis võta palun ühendust, sellega suhteliselt kiire.

Tegelt ma arvan, et inimene saab kõigega hakkama kui endal vaid piisavalt tahtmist on. Ma veel vist polegi rääkinud, et tegelen tegelikult hobi korras ka fotograafiaga. Hetkel küll on pildistamine tagaplaanile jäänud, kuna Braxton ja Casey saavad enamus tähelepanu, kuid tänu Mihklile saan ikka nädalavahetustel või õhtuti vajadusel pildistada 🙂 Tegelikult on mul mehega vedanud, kuna ta on hästi mõistev ja toetav alati 🙂 Ja tal pole selle vastu midagi kui lastega kodus on, see igati loogiline, kuna mõlemad ikkagi lapsevanemad 🙂 Olen kuulnud, et paljudel naistel on mehed sellised, et lapsed on küll valmis teinud, kuid ega kasvatusest väga osa ei võta, kuna nende jaoks on see normaalne, et lapse ema teeb kõik ära ja mees käib ainult tööl, kurb tegelikult, sest lapsed on ju siiski mõlema omad.

Igatahes täna ma ilmselt õhtul siia kirjutama ei jõua, kirjutan homme uuesti. Lisaks tulemas on nii paljude ägedate firmadega koostöös loosimised ehk siis nagu ikka stay tuned!

Ilusat nädalavahetust kõigile (: