EBA on lähenemas ja tänu sellele, mis blogimaastikul toimub tahaks tervest sellest blogimaailmast välja astuda ja käed ülesse tõsta ning öelda, et ma ei ole mitte kuidagi seotud blogijatega ja ma ei ole blogija. 

Nii kurb on vaadata, kuidas mõned inimesed arvavad, et neil on õigus teiste eraelu arutada enda blogides ja nimeliselt inimesi maha teha. Miks nii teha? Nagu nendel inimestel on pered, lapsed jne. Blogijad peaks eeskujuks olema noortele mitte õpetama neile, kuidas teisi kiusata ja maha teha. 

Ma ei kannata üldse selliseid inimesi, kes teiste arvelt tahavad endale klikke saada ja “kuulsust” koguda. Ma reaalselt algul olin nii naiivne, et arvasin, et blogijad hoiavad kokku ja on selline armas ühte hoidev “perekond”. Aga eii, kaugel sellest.. kurb. 

Minus tekitab see kõik selliseid kahetisi tundeid ja sellised “draamad” rikuvad blogijate mainet ka üldiselt. Vähemalt see minu arvamus. Ma ei kujutaks elus ette, et hakkan avalikult kellegi eraelu lahkama enda blogis nimeliselt, miks? 

Samas ma usun karmat, kõik mis Sa teed teistele tuleb Sulle endale ringiga tagasi ja veel topelt. 

Ma reaalselt kardan juba ise blogipostitusi kirjutada.. kus ma tean, millal tuleb mõni blogija ja hakkab mind maha tegema või mu eraelu ette laduma ilma, et oleks olemas fakte või teaks ise midagi mu elust. 

Kui te blogipostitusi kirjutate kas siis mõtlete ka sellele, kuidas Sinu maha tegemine või halvad sõnad mõjutavad seda isikut, kellest Sa kirjutad? Ei? Oleks viimane aeg seda teha. Postitusi saab küll kustutada, kuid tänapäeval lähevad kõik asjad mega kiirelt igale poole liikvele ja tegelikult jäävad need asjad netti alles.. 

Öeldud sõnu ei saa tagasi võtta ega olematuks teha seega palun mõelge inimesed, mida Te teistele ütlete. Pange ennast selle inimese olukorda ja mõelge kas Teil oleks hea tunne kui keegi Teiega nii käituks või Teile nii ütleks? 

Palun lõpetage üksteise mutta tampimine ja maha tegemine! Kui pole millestki muust kirjutada siis ole parem vait ja ära kirjuta üldse! 

#vihkaüksi