Käisime mõni aeg tagasi Vembukal Mihkli õe lapse sünnal ja kui algul kartsime, et kahe lapsega sinna minek on räige peavalu ja stress, siis kohapeal eksisime täielikult.

Õnneks kuna oli sünna siis ise piletit ei pidanud ostma, noh Braxtonil ei olnud seda nagunii vaja. Ajuvaba oli muidugi see, et alla meetri lapsed saavad tasuta sisse aga Casey on 98cm pikk ja jalanõudega oli 1.1m siis ei saanud tema ka tasuta, aga kuna see tädike seal kassas sai mu pahameelest aru, siis Casey sai 10€ga pileti, mis ikkagi polnud eriti aus mu arust aga soodustus seegi. Selle väite peale, et tegelikult on ta alla meetri, tädike naeris ja ütles jah, siin kassas nad kõik alla meetri, okei fain nagunii ma ei pidanud ise maksma, aga siiski jäi siuke mulje nagu tädike peaks enda taskust kinni maksma pileti. Ehk siis esimese hetkega mul tekkisid kohe suht negatiivsed emotsioonid.

Kunagi 10a tagasi ma muide töötasin ise ka Vembukal ja lahe oli Caseyle rääkida, et näe emme töötas ka kunagi siin ja siis poole lause peal mõtlesin, et misasja päriselt ka 10a tagasi? Ma juba nii vana? 😀 Reaalselt korraks tuli masendus peale 😀 aeg läheb ikka mega kiirelt, kõige paremini näebki seda laste pealt ja siis kui käid mõnes kohas kus Sa reaalselt pole aastaid käinud. Jep, nostalgia laks oli seekordne Vembukal käik. Aga räägime siis sellest, kuidas meil seal läks üldse.. 

Selliste kärudega tsillisime ringi seal, veidi raske oli seda tõmmata aga mugavam kui ilma, sai lapsed sisse panna koos asjadega. 

 

Klienditeeninduse poolega ma ausalt ei jäänud üldse rahule, okei ühte kutti pean kiitma, kes töötas laste rongi peal, väga tore ja sõbralik ning oskas oma tööd. Mu jaoks alati suhtlus kõige olulisem selliste töökohtade peal. Aga miks ma väidan, et ma ei jäänud suures pildis rahule? Noh, Braxton meil veel “titabeebi” ehk siis mässudes ja mingi hetk kui oli vaja mähet vahetada siis leida seda kohta, mis on mõeldud mähkmete vahetuseks oli ebareaalne. Küsisin kohvikust, öeldi me ei tea, minge mõned majad edasi mängudemajja ja küsige sealt.. Ee okei.. Sa ju töötad siin igapäevaselt, kuidas see võimalik on, et Sa ei tea?! Ok, läksin mängudemajja ja sealt sain vastuse, et kahjuks ei tea aga minge järgmisesse majja, kus müüakse jäätist jne.. Oh dear god, päriselt? Ok, läksime siis kolmandasse ja sealt sain vastuseks kõige pealt, et ma ei teagi aga kõrval olev neiu ütles, et minge siit majast välja ja selle maja kõrval olev maja ongi emadele ja beebidele, oh jesss lõpuks keegi teab 👌 Okei, Mihkel läks siis mässut vahetama ja oh üllatust, kraanis 0 sooja vett, reaalselt ta pesigi külma veega, sest mis muud üle jäi, laps karjus ja issi oli ilmselgelt närvis 😀 ehk siis milleks see kraanikauss seal üldse olemas on kui kraanist tuleb külm vesi? Okei, parem kui mitte midagi aga eeldades, mis piletihinnad seal on siis võiks kraanist ikka soe vesi tulla eks.

Kui töötajate teadmatus ja külm vesi välja jätta, oli meil tegelikult väga tore. Tegevust oli seal mõlemale lapsele. Eriti meeldisid Caseyle jänesed ja see armas poni, kes lasi nii vabalt endale pai teha ja kohe tahtis, et teda pildistatakse. Ja mulle meeldib täiega Vembukal see, et tegelt kui Sa seal oled ei sega Sind mitte ükski töötaja nagu Sulle jääb reaalselt vahepeal tunne nagu oleksid kuskil avalikul suurel mega ägedal mänguväljakul, kus töötajaid polegi. Batuutide peal oli väga äge kõik koos hüpata ja Casey käis isegi köitega batuudil hüppamas, noh teate küll, see kus laps pannakse turvaliselt kinni ja tõmmatakse nööridega ülesse poole, et saaks mega kõrgele hüpata 😀 Igatahes ma olin veendunud, et ta kardab aga ei, ma eksisin täiega, lapsel oli nägu naeru täis ja hüppas nii kõrgele kui jaksas. Vahva oli koos liumäest alla lasta ja põrkeautodega sõita. Tegevust jätkub seal ausalt tervele perele ja igav ei hakka seal mitte kellelgi, eriti vanematel, sest peavad terve aeg lastel järgi jooksma kuna seal on nii palju ägedaid kohti.

Soovitan väga peredel sinna minna koos lastega, sest tegelikult hoolimata kallist piletihinnast on see oma hinda väärt, kuna Sul on terve päeva jagu tegemist ja saad nii paljudel atraktsioonidel käia. Aga soovitan edaspidi beebidega märjad lapid kaasa võtta, et ei peaks last külma veega puhastama 😀

Mängude majas oli muidugi Braxton suu lahti ja imetles, mis ime asjad need veel on 😀

Meil oli tõesti äge seal ja kindlasti suve jooksul lähme sinna veel. Ma nüüd üritan ennast kokku võtta ja rohkem kirjutada, mis teeme ja kus käime jne. A ja EBA postitus tuleb veel ka, suur aitäh kõigile Teile, kes enda toetust näitasid ❤️ tänu Teile sain kolmada koha, mis on mega hea tulemus, kuna minu kategoorias osales veel 28 blogi, ulme, aitäh Teile ❤️