Lõpuks käisime ka meie vaaterattaga sõitmas. Kartsin algul, et seal raudselt mega pikad järjekorrad ja peame üli kaua ootama aga õnneks meil kuidagi vedas, saime kohe ülesse ja pidime seal ootama äkki max 15min ja saime juba vaaterattale. Õnneks Braxton ja Casey ootasid ilusti vaikselt. Ilmselt oli põhjus selles, et neil oli huvitav jälgida kuidas vaaterattas sõitis ja inimesed, kes ringi sagisid pakkusid ka omajagu huvi.

Vaaterattas on ise väga uhke väljanägemisega ja gondlites oli üli mugav istuda/seista. Nendes oli tunne nagu oleks kuskil sees ruumis, hästi soe ja mõnus. Lapsed ei kartnud kumbki, mõlemad vaatasid ringi ja imetlesid vaadet.

Isiklikult minus endas see mingit wow effekti ei tekitanud, ilmselt oleks õhtu poole ägedam olnud. Ma arvan, et ideaalne aeg oleks siis minna kui päike hakkab vaikselt loojuma ja linna tuled juba põlevad, olen kindel, et siis saab seal ka selle wow effekti. Aga kellel lapsed on siis lastega sinna minna on väga äge. Casey jaoks sai sõit muidugi liiga kiiresti läbi ja oleks tahtnud veel sõita aga õnneks saime suurema jonnita tulema, sest lubasime varsti uuesti minna.

Pileti hind on 10€ ja 0-3a lapsed saavad tasuta. Vaateratas tegi kolm ringi, ajakulu oli kuskil ca 13 minutit.

Kes veel käinud ei ole siis lastega soovitan kindlasti minna, neile pakub see väga palju rõõmu. Aga kui ise tahad minna siis ma soovitaks valida selline aeg kus linna tuled põlevad ja päike hakkab loojuma, ma olen kindel, et siis oleks ka mina selle wow effekti kätte saanud. Tore oli meil ikkagi 🖤