Mulle meeldivad Eesti käsitöö tooted ja mul pole kunagi selle vastu midagi, kui saan neid tooteid proovida ja hiljem neist kirjutada. Sain proovida Signe Seebid tootevalikust näovõiet, sensuaalset  massaažiõli ja kehakoorijat.

Niisutav ja toitev näovõie on ideaalne nimetus sellele tootele. Algselt ei osanud ma midagi oodata/arvata sellest tootest, kuid kui seda kasutama hakkasin siis hakkas see toode mulle meeldima. Kuna mul on suhteliselt kuiv näonahk siis see võie niisutab ideaalselt naha ja jätab naha pehmeks. Püsib peal üpris kaua nii, et ei pea iga natukese aja tagant uuesti määrima. Ja muide see toode kestab ka kaua, kuna piisab vaid väikesest kogusest. Kellel kuiv nahk on siis Teile soovitan küll seda toodet, ei jäta nägu rasvaseks ja imendub ilusti naha sisse.

Sensuaalne massaažiõli kõlab juba kuidagi nii seksikalt ja mõnusalt. Kohe kui paki kätte sain katsetasime mehega seda kõige esimesena. Kodus on meil olemas massaažilaud ja kamin, mida veel vaja meeleolu loomiseks. Õli panime korraks kamina peale sooja, et see vedelaks läheks ja mõnus soe oleks ja see massaaži kogemus oli super 😍 õli ei tule panna üldse palju, piisab väikesest kogusest siis imendub õli ilusti sisse masseerides, kui liiga palju panna siis on seda pea võimatu naha sisse masseerida. Aga õli ise on mõnusa aroomiga ja niisutab nahka ideaalselt ning jätab naha pehmeks, kindlasti tasub proovida.

Kehakoorija Ylang-Ylang meeldib ka mulle. Selle koorija puhul meeldib mulle see, et ta ei jäta pärast nahale õlikihti vaid jätab naha siidiseks ja pehmeks ning hiljem ihupiima otseselt kasutama ei peagi. Ja koorija ei ole nö liivapaberi effektiga vaid on nahal väga mõnus. Lõhn meeldib mulle samuti, ühtegi halba sõna öelda ei ole.

Ma olen ääretult tänulik, et sain Signe Seebid tooteid proovida ja Silver, kellega suhtlesin jättis endast väga südamliku ja armsa mulje, näha, et inimesed teevad asja südamega ja hoolivad enda klientidest. Kindlasti ostan Singe Seebid tootevalikust endale veel midagi 😊 Muidugi pean mainima, et tooted on väga ilusalt pakitud 😍 Palju edu Teile ❤