Lubasin suht ammu juba kirjutada, kus lastega viimasel ajal käinud oleme aga pole siiani jõudnud. Suvel suht keeruline leida seda aega, et blogisse kirjutada.. Päeval oleme enamjaolt õues ja õhtul tahaks seda enda aega, aga üritan siiski kuidagi sisse harjutada endale selle, et hakkan õhtuti kirjutama, sest ideid on päris palju, millest kirjutada.

Alustame siis eelmisest nädalavahetusest kui koobastes käisime.

Kõigepealt käisime Helmes ja seal oli ilus laudtee, mis viis koopani ning vankriga oli mega mugav sinna minna, muidugi koopa ette vankriga ei saanud aga me jätsime trepi alla ja keegi miskit ära ei varastanud 😅 seal koopas oli hästi mõnus pehme ja külm liiv (käisime paljajalu) ja lastele väga meeldis. Lisaks on seal ümbruses veel palju uudistamist. 

 

 

Edasi läksime Allikukivi koopaid vaatama ja seal oli siuke esimene reaktsioon suht eee.. okei kus me sattusime 😅 sest reaalselt koopa ukse ees olid mingid veidrad nõia värgid, noh nagu keegi viiks seal rituaale läbi või midagi sellist 😅 aga koobas ise oli mega äge, suht pikalt sai kõndida ja pisikene allikas voolas ka läbi. Väga lahe koht, soovitan kindlasti sealt ka läbi käia. 

fbt

Nädala sees käime tavaliselt Mihkli ema juures ja jalutame niisama Märjamaa vahel ja korraldame fotosessioone 😅 vahel käime Raplas ja linnas ka aga üldiselt pikemad tripid võtame ette siis kui Mihkel ka kodus, kahe lapsega üksi kohati veidi keeruline mu jaoks. 

Jalase raba pildid:

Niisama pilte:

Ja see nädalavahetus käisime mõlemad päevad rannas. Eile käisime Pärnu rannas ja täna käisime Reiu rannas. Braxtoni jaoks oli eile muide esimene kord randa saada (okei kui talv välja jätta 😂 talvel käisime lund ja jääd nautimas 😅).

Aa Pärnu rannas oli kohe parkla kõrval Tivoli ka ja noh ilmselgelt pidime sinna minema 🤦‍♀️

Igatahes võtan end nüüd kokku ja hakkan rohkem asju jagama 😻