Käisime täna Casey & Braxton’iga Raplas lastepargis, kuhu tehti uus ja uhke mänguväljak. Esmamulje oli väga äge, iseenesest väga uhked ja vahvad ehitised, kuid ühel majal on trepp üli järsk, reaalselt paar last kukkusid sealt alla ka, sest trepp läheb nii järsult ülesse. Braxtoni sugustel pole seal muidugi väga miskit teha, liiga pisike veel. Aga kui sellel ühel majal see trepp välja jätta siis on see väga vahva ja asjalik loss, Casey oli väga õnnes, ütles, et ta on Rapuntsli lossis 😀

Iseenesest väga uhke 👌 toru muidugi on selline kus kohast saab elektrit kui sealt alla lasta. Vist pole väga vahet, mis riided seljas on, sest mul endal olid puuvillased dressid ja sain ikka elektrit 😀

Trepist paremat pilti ei teinud aga siin näha ka, et trepp läheb ikka väga järsult ülesse, aga õnneks mõlemal pool käsipuud.

Ehe näide sellest, et seal mänguväljakul Braxtoni jaoks kohta polnud 😀

Tegi näo nagu oleks alla lasnud, tegelt istus lihtsalt sinna ette maha ja tsillis 😀

Reaalselt ta seisis enamus ajast seal nii 😀 vaatas mida suuremad teevad.

Casey oli muidugi väga rahul 😊 mängis teiste lastega ja hullas ringi. Kuigi ise peab väga hoolikalt lapsi jälgima sest ega suuremaid lapsi need väiksed ei huvita, mitu korda sai korrale kutsuda neid 7+ vanuses lapsi sest nad lihtsalt lükkasid väiksemaid trepi peal jne.

Teine maja oli ka asjalik aga sellel oli üks liumägi nii järsu lõpuga, et kui lapsed sealt alla lasid siis kukkusid nad ikka päris suure hooga ja valusalt vastu maad.

Seda sama liumäge mõtlesingi. Pildilt küll pole nii hästi aru saada, loodan, et see ikka tehakse ümber või pannakse alla poole liiva vms, sest see ikka suht ohtlik. Üks suurem poiss lasi ka alla ja lõi nt selja päris valusalt ära vastu seda alumist osa.

See on selle maja teine liumägi ja isegi sellel on see lõpp suhteliselt järsk.

Casey ja Braxton olid enamus ajast siiski selle vana auto juures, mis seal veel alles oli, sealt sai liugu lasta ka Braxton sest see oli alt ilusti liuge ja suurt hoogu seal ei tekkinud.

Kes veel pole käinud siis soovitan minna aga jälgige ka enda lapsi, et nad seal viga ei saaks 😊