Me raiskame enda aega nii palju sellele, mis ei ole oluline. Me muretseme liiga tihti nende pärast, kelle pärast me ei peaks muretsema. Me tahame alati jätta endast hea mulje, tahame meeldida kõigile. Lapsepõlves oleme me täpselt need, kes me päriselt oleme. Mida vanemaks me saame seda enam me kaotame iseend..just sellepärast, et me kardame olla need, kes me oleme.

Liiga tihti me arvame, et kõik on jääv. Tegelikkuses võib üks hetk, üks vale otsus muuta Su elu täielikult. Milleks raisata seda elu, mis meile antud teiste peale? Pole vahet kas see, mis me teeme või millised me oleme meeldib teistele. Sa ei saa olla õnnelik kui Sa valetad iseendale. Sa ei saa olla südamest õnnelik kui Sa pole Sina ise.

Meil kõigil on elus raskeid hetki. Meile kõigile viskatakse kaikaid kodaratesse, kuid Sinu valik on see, kuidas Sa reageerid. Ainult Sina ise saad muuta negatiivse positiivseks. Sinu enda mõtetel on jõud. Elus on sündmusi, mis jätavad meie südametesse armid, kuid need täiustavad meid. Ükskõik kui rakse ka poleks usu mind Sa tuled sellest välja. Ma tean, et vahel on raske jääda iseendaks ja teha seda, mis Sulle meeldib, kuid kui Sa lõpetad tegemast selle, mis Sind päriselt huvitab ei võta Sa elult kõike, mis sellel Sulle pakkuda on.

Kerge on lüüa käega ja lõpetada kõik ühe hetkega, raskem on toime tulla ja lõpuks väljuda võitjana. Kumb tahad Sina olla, kas kaotaja või võitja? Valik on Sinu. Vahet ei ole kui paljud inimesed on Sinu vastu, vahet ei ole kui palju on neid, kes tahavad, et Sa ikka ja jälle kukuks.. Jää iseendaks, jää iseendale kindlaks. Sa oled ainulaadne ja teist sellist nagu Sina oled ei ole olemas. Ära kaota iseennast rasketel hetkedel. Ära lase teistel ennast alla tõmmata. Millegi pärast alati kui Sa hakkad tõusma on neid, kes tahavad, et Sa kukuks, kuid ära pööra sellele tähelepanu. Ära keskendu teistele, keskendu iseendale.

Mäletan, et kunagi rasketel hetkedel oli minu pääsetee muusika. Ma põgenesin muusikasse, ma kirjutasin ise lüürikat, ma panin enda tunded paberile ja hiljem lihtsalt põletasin need ära, kuid ma sain need tunded endast välja. Nüüd täna panen endiselt kõrvaklapid pähe ja põgenen muusikasse ja lasen enda peas kõik negatiivse lahti. Looduses viibimine aitab samuti väga palju. Meie ümber on nii palju ilu, mida me tihti alahindame. Ja meil kõigil on olemas need, kes meist hoolivad, kes meid toetavad. Vahet ei ole, mida arvab Sinust naabri Maali või naabri Ülo, Sina oled Sina ja tihti ei meeldi me inimestele sellepärast, et nendes on liialt palju kadedust. Ära lase ennast alla suruda mitte kellelegi. Sa ei pea uskuma mitte ühtegi religiooni ainult sellepärast, et teistele meeldida. Lase endal olla see, kes Sa oled päriselt.

Ma olen nii palju elus kaotanud iseennast just sel põhjusel, et olen tahtnud meeldida neile, kes mulle tegelikult iseendalegi ei meeldi. Lõpuks olen kaotaja nagunii mina sest ma ei ole see, kes ma päriselt olen. Ma tean, et mu ümber on nii palju neid, kes soovivad mulle halba ja saboteerivad mu koostöid ning kirjutavad firmadele, kuid ma ei lase neil ennast alla tõmmata. Minu jaoks ei ole elus olulised materiaalsed asjad, ma väärtustan hetki ja inimesi enda ümber, kes iga mu päeva muudavad omamoodi eriliseks. Ümbritse ennast nende inimestega, kes Sind inspireerivad ja kellega Sa tunned sidet. Ära lase ennast alla tõmmata nendel, kes on ise nullpunktis või üritavad kõigest väest kuskile jõuda. Me kõik kukume elus korduvalt, kuid me peame tõusma püsti ja minema edasi. Ära lase mitte kunagi mitte kellelgi ennast alla suruda.

Ole Sina ise ja Sa näed, et ühel päeval saavutad kõik selle, mida Sa südames soovid ja millest oled unistanud. Make every day count. Näita hoolivust ja armastust inimeste vastu, kes Su kõrval on, tuleta meelde neile, et nad on Su jaoks olulised. Väike sõna muudab teise inimese jaoks palju. Kui tunned kellestki puudust siis ütle see välja, kui hoolid kellesti ütle see samuti välja. Lihtne lause Sa oled mulle kallis võib muuta teise raske päeva veidikenegi õnnelikumaks.

Stay safe ja ära unusta, et headus võidab ka päris elus 🖤