Viimasel nädalal olen saanud nii palju erinevaid kirju enda tuttavatelt, et millega Sa tegeled ja ole ettevaatlik Sa saad kindlasti petta jne jne. Mõtlesin, et kirjutan enda mõtted välja, mis asi on minu jaoks üldse Crowd1 ja miks mina sellega liitusin.

Enamik mu blogi lugejatest teavad, et mul on välja pandud cryoglobulinemia, mille tagajärjel valutavad igapäevasel kõik mu liigesed, mis üldse kehas olemas ehk see tähendab seda, et ma ei saa teha tööd, mis on seotud füüsilise raskusega k.a siis klienditeenindus, iluteenindus jne. Teate kindlasti ka seda, et mulle meeldib inimestega suhelda ja neid inspireerida ning anda neile jõudu juurde, et nad liiguksid enda eesmärkide suunas ja ei kuulaks neid, kes neid mittetahtlikult või siis tahtlikult alla soovivad tõmmata. Mu peamine sissetulekuallikas oli siiani blogi ja koostööd erinevate firmadega, mida reklaamisin kas instagramis või blogis ja siis muidugi töövõimetus. Ilmselgelt ei ole need summad piisavad, et ma saaksin täita enda unistusi, saaksin käia reisimas, saaksin lubada endale seda, mida ma soovin. Kuna tegelen fotograafiaga siis enamus teist kindlasti teavad, mis maksab fotograafia lisavarustus eks?

Igatahes ma ei ole mitte kunagi tegelenud MLM’iga (multi-level marketing) ja ma ei arvanud elusees, et ma sellega üldse tegelema hakkan sest mu jaoks on see alati tundunud siuke inimeste petmine või siis mingi õhumulli müümine, mida pole olemaski. Mu sõber tutvustas mulle ükspäev Crowd1 ja see tundus mulle kohe huvitav, kuid koheselt tekkisid ka kahtlused, et kas see ikka on mulle ja kas ma ikka peaksin sellega kaasa minema ning kas ma üldse leiaksin aega, et sellega tegeleda jms. Sel korral usaldasin ma enda intutsiooni ehk siis esimest reaktsiooni, mis mul sellega tekkis. Mul ei olnud kaotada mitte midagi. Ma liitusin tiimiga neljapäeval ja tänaseks olen ma ehitanud ülesse juba oma tiimi, keda ma igati toetan ja aitan. Muidugi on mul olnud väga head mentorid, kellelt olen õppinud ja väga harivad koolitused. Selle lühikese ajaga olen ma nii palju uusi teadmisi saanud turunduse alal, ma olen leidnud uusi kontakte, kellega mul on ühine mõttemaailm ja kes soovivad samamoodi elada ühel päeval enda unistuste elu. Mis selles halba saab olla?

Räägin siis täpsemalt, mis asi on Crowd1. Enamik on sellest täiesti valesti aru saanud ja esimese asjana trükivad selle Google otsingusse ja leiavad mingitelt x lehtedelt, et see on scam ja kindlasti kukub see firma kokku ja kõik jäävad oma rahadest ilma jne jne. Mõtlen alati, et miks inimesed räägivad asjadest, millest neil endal pole õrna aimu ka? Kui Sa pole ise selles äris olnud, Sa pole ise ennast otseste kontaktide kaudu kurssi viinud, mis asi see täpsemalt on siis ei tasu alati igal pool enda arvamust avaldada. Paljudele jääb mulje nagu see oleks mingi investeerimisfirma, ei see pole mitte midagi sellist. See ei ole investeerimiseks, kapitali kasvatamiseks. Sa ostad endale koolituspaketi, millega pääsed ligi tippjuhtide koolitustele, seminaridele, kes õpetavad Sulle, kuidas saavutada edu just interneti maailmas. Koolitused arendavad Sind seesmiselt. Loovad Su enda väärtust. Sul on võimalik ülesse ehitada enda online äri läbi affilate programmi. Sul on võimalus teenida pikaajalist tasu lihtsalt selle eest, et oled liige. Samuti on Sul võimalus teenida igapäevaselt lisaraha, kui leiad Eesti suurimasse tiimi sarnaselt mõtlevaid inimesi. Meid on hetkel juba üle 130 liikme ja igapäevaselt meie tiim kasvab. Meil ei ole mitte kellelgi mitte midagi kaotada. Koolituspaketi tasu on ühekordne, Sul ei lisandu mitte mingeid muid kulutusi, Sa ei pea maksma iga kuu mitte midagi sinna sisse. Palun lihtsalt lõpetage enda arvamuse avaldamine, kui tegelikult ei ole te ise sellest üldse teadlikud. Milleks solkida turgu? Miks ajada inimestele mingit kägu ja meelestada neid negatiivselt. Igal ühel on elus oma valikud ja mitte kellelgi pole õigus arvustada.

Crowd1 on tegelikult võimalusi palju rohkem, kui ma eespool kirjeldasin ja kui Sa tunned, et soovid olla tõesti osa meie tiimist siis kirjuta julgelt. Meil on E-R 19.00 Zoomis esitlused, kus saad kogu info Crowd1 kohta seega Sinu valik, kas hüppad pardale ja saad osa suurepärastest koolitustest, seminaridest, leiad uusi tutvusi, kellega Sul on ühine maailmapilt või siis teed edasi seda, mis Sulle ei meeldi või mis ei tee Sind õnnelikuks. Ma saan aru, et MLM pole kõigile ja ma ei mõista mitte kedagi hukka, kuid palun ära mõista ka Sina mind hukka sellepärast, et ma olen osa tiimist. Laske inimestel teha elus oma valikud ja ärge mõistke hukka.

Minu arust on õige sõber see, kes toetab Su otsuseid ja valikuid olenemata sellest, kas see on midagi talle või mitte. Ma hetkel ei kirjutanud seda postitust mõttega, et üritan kedagi tiimi kutsuda vaid ma lihtsalt tundsin, et tahan enda mõtteid jagada.

Aitäh lugemast!