Rubriigid
Minust

Elu läbi minu silmade

Juba lapsest saati on mulle meeldinud hästi palju rääkida ja olen alati teadnud, et rääkimine on üks mu tugevaid külgi. Läbi aastate olen ma avastanud endas erinevaid külgi ja mingi hetk kasvas huvi fotograafia vastu. Kuigi lapsena juba sai fotoaparaatide rullid täis pildistatud ja igasuguseid vahvaid pilte jäädvustatud. Esimese lapse sünniga hakkas fotograafia mind üha enam huvitama ja soetasin endale ka esimese kaamera. Tänaseks olen pildistanud mitmeid pulmi, üritusi, perekondi ja inspireerivaid inimesi. Fotograafiat ma kui tööna ei tee sest minu jaoks on see mu kirg ja hobi. Läbi kaamera jäädvustan hetki läbi enda silmade ja iga pilt räägib oma loo. Olen muidugi läbinud ka mitmeid fotograafia koolitusi, kuid olen jäänud enda stiilile kindlaks ja pildistan siis, kui tunne peale tuleb.

Ma olen seda tüüpi inimene, kellele meeldib pigem vooluga kaasa minna ja teha elus asju vastavalt enda sisetundele. Inimesena olen ma küllaltki otsekohene ja aus ning ma ei kannata keerutamist. Ilmselt tänu sellele otsekohesusele tundun ma paljudele ülbe, kuid ma lihtsalt ei oska keerutades enda arvamust välja öelda. Kindlasti olen ma seltskonna inimene, kuid samas vajan ma seda rahu ja vaikust, iseendaga olemist. Austan inimsuhetes kõige enam ausust ja läbipaistvust. Ole see, kes Sa päriselt oled.

Paar aastat olen ma teinud läbi sotsiaalmeedia erinevate firmadega koostööd ja see on mind väga palju arendanud. Alustades siis fotograafiast ja lõpetades inimsuhetega. On olnud tagasilööke, hetki, kus tahaks alla anda ja lihtsalt kõik jätta, kuid jõuan ikkagi kuidagi selleni tagasi. Ma ei ole seda tüüpi, kes teeks strateegiaid või mingeid plaane, ma jagan täpselt seda, mida tunnen, et tahan jagada. Lisaks, kui algul tegin koostööd väga paljude firmadega siis tänaseks ma tean enda väärtust ja igat koostööd ma vastu ei võta.

Usun, et sotsiaalmeedia kaudu on hea jõuda just nende inimesteni, kes mõtlevad Sinuga sarnaselt ja, kes näevad elu samamoodi nagu Sinagi. Tänu sotsiaalmeediale on mu ellu tulnud väga palju armsaid hingi ja ma olen väga tänulik iga inimese eest. Muidugi on sellel ka oma varjuküljed, kuid negatiivsusele ei tasu keskenduda. Alati on neid, kellele me ei meeldi ja, kes tahavad meid alla tõmmata. Las olla. Täna ma ei lase mõjutada ennast teiste arvamusel sest ma tean ise, kes ma olen ja kes ma pole.

Ma ei ole kunagi olnud väga laste inimene, kuid enda väiksekesi ei vahetaks ma mitte millegi vastu. Nad on õpetanud selle väikese ajaga nii palju ja näidanud mulle, mis on tingimusteta armastus. Ükskõik, kui palju ma ka ei eksiks või vigu ei teeks, laste siiras armastus on üle kõige. Usun, et lapsed tulevad meid õpetama ja koos nendega kasvavad meist paremad inimesed.

Elu on minu jaoks nagu mäng, iga level on raskem, kuid pead ei tohi norgu lasta. Need raskused, mis on mu eluteel olnud on minust teinud selle, kes ma olen täna. Läbi nende olen ma kasvanud ja aru saanud, mis on minu jaoks elus oluline. Ma ei ole mitte kunagi hinnanud materiaalseid asju (ei see ei tähenda, et mulle ei meeldiks ilusad asjad), ma olen alati olnud tunnete inimene ja mu jaoks on oluline, et mu kõrval on need, keda saan usaldada. Need, kes võtavad mind sellisena nagu ma olen. Õnneks tänaseks on mu sisering täpselt selline ja ma olen ääretult tänulik, et nad mul olemas on.

Elu on meie enda kätes. Kui Sulle ei meeldi miski täna enda elus siis ainult Sina saad seda muuta. Võta vastutus enda elu eest ja ära süüdista teisi enda probleemides või mineviku traumades. Lase minevikul minna ja ole siin ja praegu. Hinda iga hetke. Ja, kui vahel tunned, et Sa ei jõuagi midagi teha siis ära teegi. Kuula enda sisetunnet ja tee elus just seda, mis Sind õnnelikuks muudab. Vahet ei ole, mida keegi teine arvab, ta ei ole Sina. Me elame siin reaalsuses ainult korra ja aeg möödub meeletu kiirusega, ela seda elu. Elu lõpus ei kahetse me mitte asju, mida me teinud oleme vaid asju, mida me tegemata oleme jätnud.

Loodan, et leiad minu blogist midagi, mis Sind kõnetab ja olen alati olemas, kui Sul on mure, probleem või tahad lihtsalt midagi armsat jagada. Ära karda, ma tegelikult olen tore 😀

error: Sisu kopeerimine keelatud!