Kuna jõulud on lähenemas päris suure kiirusega ja minult on mitmeid kordi küsitud, et mida ma soovitaksin jõuludeks kinkida siis mõtlesin, et teen paar postitust jõulukinkide kohta.

Sellel aastal mõtlesin, et ma ei hakka ebapraktilisi kingitusi tegema ja ninni nänni kinkima, mis hiljem kasutult seisma jääb. Pigem mõtlesin, et toode oleks praktiline ja läheks asja ette. Aga mida siis ikkagi kinkida?

Me kõik peseme pesu eks? Kas poleks siis mitte ideaalne panna kingipakki üks korralik pesupulber, mis ei oleks kahjulik mitte ühelegi pereliikmele? Sel aastal plaanin kingipakki panna Bioveganfamily pesupulbri, nende valikust leiab viis erinevat pesupulbrit, et ikka igaüks leiaks enda lemmiku. Lisaks on neil limiteeritud koguses müügil hetkel kinkepakendid, mis sisaldavad Bioveganfamily pesupulbrit ja V. O. H looduslik seep. Kinkekomplekti hind on 25.99€, kuid kui kasutad koodi caroly15 saad komplekti 15% soodsamalt ehk hinnaga 22.09€.

Miks eelistada Bioveganfamily pesupulbrit? Kuna Bioveganfamily pesupulbrid on 100% looduslikud ja ei ole mitte mingil viisil meile ohtlikud. Lisaks ühest pakist jagub 65’ks pesukorraks. Ühe paki hind on 12.99€ ja kui kasutad minu koodi tuleb ühe paki hinnaks 11.04€, mis ei ole üldse kallis. Kui see jagada ära 65 pesukorra peale siis on hind olematu. Ma olen kindel, et leiad nende valikust enda lemmiku. Valikus on sidrunhein, lavendel, teepuuõli, apelsin, lõhnatu. Kõikidel pesupulbritel on tänu eeterlikule õlile ka enda kasulik mõju meile endale. Näiteks teepuuõli aitab võidelda bakreritega, viirustega ja seentega. Lisaks on teepuuõli desifintseeriva ja antiseptilise toimega. Sidrunheina eeterlik õli vähendab stressi ja parandab vereringet. Muidugi on sidrunhein eriti super suvisel hooajal kui sääsed ja puugid liikvel on, sest see hoiab neid eemal. Lavendli eeterlik õli on rahustava toimega, aitab võidelda peavaluga ja leevendab nahaprobleeme. Apelsini eeterlik õli omab antiseptilisi ja antibakteriaalseid toimeid. Ehk siis lisaks sellele, et Bioveganfamily pesupulbrid pesevad puhtaks meie pesu annavad need meile palju muudki tänu eeterlike õlide sisaldusele. Lõhnatu toode sobib muidugi ideaalselt neile, kellele ei meeldi absoluutselt pesul mingisugune aroom, kuigi Bioveganfamily pesupulbritest ei ole ükski tugeva aroomiga, pigem hästi õrna lõhnaga.

Mina leidsin Bioveganfamily pesupulbrid 2018 aasta aprillis ja olen tänaseni nendest vaimustatud. Ma isegi ei mäleta, kuidas nende toote leidsin aga tean, et ostsin katsetuseks ühe paki pesupulbrit ja jäin väga rahule. Kuigi algul olin suhteliselt skeptiline, sest olin täielikult kapslite austaja, viskad kapsli masinasse ja olemas, kuid tegelikkuses ei ole need meie nahale absoluutselt kasulikud ja sisaldavad nii palju kahjulikke aineid ning tekitavad nahaprobleeme. Mulle näiteks ei sobi väga paljud poes müüdavad pesuvahendid ja isegi kui seda pulbrit ei ole nii mugav panna kui geelkapslit siis vähemalt ma tean, et see pulber ei ole mitte mingil viisil kahjulik mu perele. Mul on heameel, et minu ostust kasvas välja pikaajaline koostöö ja kohtusin nii armsate ja siirate inimestega nagu Bioveganfamily tiim ❤️

Ehk siis minu soovitus on jõulupakki pista üks Bioveganfamily pesupulber, sest see on tõeliselt praktiline ja kulub ära igas majapidamises. Milleks asjatult raha raisata 🤷‍♀️ Ja ära unusta kasutada koodi caroly15 ✨💕