Kaks nädalat tagasi tuli meie perre Bläki, kes muutis reaalselt oluliselt mu igapäeva koristusrutiine. Mu jaoks on koristamine alati olnud nii tüütu, koristan põrandad ära ja 3 sekundit hiljem on lapsed suutnud terve elamise segi keerata ja peaks nagu uuesti koristamist alustama :D. Ma usun, et ajaliselt läks põrandate puhastamise +  pesu peale kuskil ca 1 tund, kui mitte rohkem ja nüüd on mul iga päev see 1h vaba sest Bläki teeb minu eest seda kõike.

Kes veel ei tea siis Bläki on meie robottolmuimeja, kes peseb põrandaid ja imeb tolmu. Ma olen alati olnud robottolmuimejate suhtes skeptiline, sest olen kuulnud nii palju siukest tagasisidet, et see ei korista üldse hästi, jätab prahi maha jne. MyBot Eesti Proscenic U6 suhtes ei osanud ma ka algul miskit arvata. Mul oli heameel, et mulle pakuti sellist võimalust, kuid muid ootusi mul polnud. Kui ma selle esimest korda tööle panin siis ma veendusin, et wow mul oleks seda juba ammu vaja olnud. See teeb reaalselt vaibad, nurgatagused, lauaalused jne puhtaks.

Varasemalt pidin koguaeg vannitoas põrandavahesid küürima, kuid nüüd panen vannituppa Bläki ja ta teeb selle töö minu eest ära. Ajaliselt minu jaoks super võit. Pluss mu jaoks on koristamine tekitanud alati liigesevalusid. Bläki juures meeldib mulle see, et ma saan selle tööle panna ükskõik, kus ma ka poleks. Telefonis on äpp, mille kaudu Sa näed, kus toas parasjagu robot tööd teeb ja saad igal ajal ta põrandaid puhastama panna. Ma panen nt alati siis tööle selle, kui ise kodust ära lähme ja alati on nii mõnus tuppa tulla. Põrandad on puhtad ja pestud, siuke tunne on nagu oleks kodus keegi inimene, kes koristab sest reaalselt ühtegi kohta see robot vahele ei jäta. Lisaks läbi äpi saad õpetada selgeks robotile 10 erinevat tuba ja saad saata ta nt ainult kööki koristama või siis koridori.

Kui ma varasemalt arvasin, et need robotid on lihtsalt mingi uus vaimustus, mis reaalselt ei tee tegelikult seda tööd, mida lubatakse siis tänaseks ma võtan oma sõnad tagasi. Ma lihtsalt jumaldan seda robotit. Muidugi super oleks, kui ta peseks aknaid ka 😀 3in1 poleks paha eks. Aga ei tegelikult, kes on veel mõelnud, kas soetada endale robottolmuimeja või mitte siis mina soovitan päriselt. Lastega on see eriti must have, muidugi koduloomadega sama. Lapsed miskit maha ajavad siis ma ei pea hakkama tolmuimejat välja võtma ja eraldi veel põrandaid pesema, panen telefonist Bläki tööle ja ongi puhas.

Ma saan koristamise asemel tegeleda lastega, teha enda tööd, lugeda raamatut, mida iganes. Mul on nüüd igapäeva elus reaalselt tund aega vaba hetke juures ja sellest tunnist ajast piisab, et teha ära enda töö asjad.

Proscenic U6 on moodsaimat tehnoloogiat kasutav robottolmuimeja, mis saab hakkame kõige keerulisemate ülesannetega ning omab kõiki funktsioone, mis ühel tänapäeva nutikaimal robottolmuimejal olema peavad.

Mulle meeldib selle roboti juures see, et ta päriselt suudab ära koristada kuni 300 m2, ehk kui me peaksime mingi hetk enda praeguse 130 m2 kodu vahetama maja vastu siis pole mingit probleemi sellega, et Bläki jääks meie jaoks lahjaks. Muidugi meeldib mulle see, et see robot reaalselt võtab ära tolmu ja peseb samal ajal. Ma olen tõsiselt vaimustuses sellest. Lapsed muidugi on ka, iga kord kui Bläki põrandaid peseb siis nad jooksevad sellel järgi ja mängivad sellega :D. Pluss panevad nad vahepeal mänguasju sinna peale ja mängivad nagu mänguasjad juhiks robotit :D. Igatahes on see väärt investeering, annab Sulle juurde vabadust ja Sa ei pea mõtlema sellele, et peaks täna põrandaid pesema, vajutad telefonis äpist nuppu ja robot teeb seda Sinu eest. Super lihtsalt.

MyBot Eesti on minu arust tõsiselt head tooted turule toonud ja nende reklaam tõesti teeb seda, mida lubab. Pluss mulle meeldib nende suhtumine klienti ja see, kuidas nad suhtlevad. Väga proffessionaalne ja aitavad alati, kui mingi küsimus peaks tekkima. Julgelt võib nende kodulehel küsida lisaküsimusi, mis tekivad, kui hakkad robotit enda koju ostma. Luban, et saad seal super hea teeninduse ja positiivse suhtumise. Aitäh MyBot Eesti, et meie pere elu lihtsamaks tegite ja meile sellise imelise kingituse tegite, oleme tänulikud. <3