Sel aastal oli Volbriöö täiesti teistsugune, kui ma tavapäraselt harjunud olen. Ei mingeid pidustusi, ei mingeid sõpradega kokkusaamisi, ei mingit lõkke ümber tantsimist..

Aga me tähistasime see aasta seda hoopis neljakesi ja kui ma ausalt ütlen siis see oli nii mõnus. Saime vahvaid pilte, tegime väikese lõkke (õnneks oli seal väike lõkkeplatsike tehtud) ja lapsed küpsetasid vinkusi, võtsime hessist eined ja lihtsalt nautisime looduses olemist.

Viimasel ajal on nii palju pinged õhus olnud ja see metsas käik aitas akusi laadida korralikult. Põletasime ka salvei tõrvikut ja tegime tervele perele puhastuse. Hea tunne oli. Kuulasime linnu laulu, ronisime, naersime, lapsed nutsid.. Korralik komöödia-draama 😅😅

Me tegelikult üritame looduses viibida nii palju kui võimalik, kuid seekord oli kuidagi siuke eriti rahustav energeetika. Ilmselt see lõkke tegemine ja salvei muutsid kuidagi eriliselt rahustavaks kõik.

Metsast sai muidugi jonniga ära tuldud sest lapsed väsisid ära, kuid õnneks miskit hullu polnud. Draama ja lapsed käivad käsikäes. Mul heameel, et ilmad on hakkanud soojemaks minema ja saame mööda Eestit jälle seiklema hakkata. Vahepeal oli kõik nii hall ja värvitu, kuid vaikselt hakkab juba looma 😻

Jagan ka mõningaid pilte, mis tehtud sai ja ehk edastavad needki seda mõnusat vibe, mis meil sel hetkel oli 🖤.