Mõtlesin, et jõuan pühapäeval kirjutama aga nope, teen seda siis täna, mis praamis ikka muud teha 🤷‍♀️

Nädalavahetusel käisime Märjamaal keskväljakul mängimas ja hullamas (Märjamaa Folk). Lastele oli tegelikult seal väga palju tegevust välja mõeldud ja kõik peale ponisõidu oli tasuta 😻 Kahjuks Braxton batuudile hüppama ei saanud, kuna alla kolmeseid ei lastud aga vähemalt üks sai hüpata eks. Lisaks sai kohapeal meisterdada unenäopüüdjaid, hobuseid, jäneseid, nukke ja kui ma ei eksi said lapsed isegi proovida lambavillast lõnga teha. Ja väiksematele oli liumägi pallimerega, suur mänguplats mänguasjadega jms. Ponisõit muidugi oli suht pettumus, üks ring ja 5€, me ei käinud sellega sõitmas ka, sest see poni nägi suhteliselt õnnetu välja ja arusaadav ka miks. Casey oli muidugi lammastest vaimustatud, kuna seal lasti lammaste juurde aeda siis sai ta neid paitada ja musitada 😻 Braxtonile isegi meeldisid lambad.

Teisel päeval oli Märjamaal seoses sama üritusega suur laat, vanade autode näitus ja kohale oli toodud ka paitamiseks poni, eesel ning lambad, a haned, kanad ja jänesed olid ka. Casey ja Braxton said mõlemad eesli seljas pilti ka 😅Lahe oli see, et Casey tundis kohe eesli ära, üks tädike isegi imestas, et nii väike tüdruk aga nii tubli 😻. Lemmikloomade näitus oli ka ja muidugi Casey veetis terve aja kasse paitades, erinevalt minust ja mu elukaaslasest on Casey täielik kassi fänn 😅 aga ütles, et lepib koeraga ka kui peaksime koera koju võtma 😅. Avatud kohvikute päev oli ka Märjamaa vallas ja käisime ühes kodukohvikus ka ikka, lapsed said värskes õhus joosta ja möllata, äge.

Pühapäeval oli kindel plaan, et lähme Männikjärve rabasse, kuigi ilm ei tundunud üldse selleks sobiv aga noh kui ma juba midagi pähe võtan siis saab mindud ka 😅 (vaene mees eks 😅😅). Mega äge koht, soovitan kindlasti sinna minna, kes veel käinud pole. Saime seal küll vihma ja külma tuult aga lõpuks tuli päike ka välja ja saime mustikaid ning pohlasi korjata 😻 väga super koht, see loodus, mis seal on, on reaalselt imeline. Kindlasti tahaks sinna uuesti minna ja võib olla jätaks lapsed hoopis kellegi juurde ja teeks romantsi seal 🤷‍♀️😻 ideaalne koht kus piknikku pidada.

See nv mis tuleb ilmselt lastega koos kuskile ei jõua, sest laupäeval lähme Mihkliga Elvasse Eesti hip hop festivalile ja tagasi jõuame alles öösel ning pühapäeval on mul plaanis minna Märjamaale kirbukale, et saaks riideid ja jalanõusi vähemaks 😀.