Maitsepood saatis mulle kuus erinevat maitsestajat ja nüüdseks olen jõudnud neid katsetada erinevates asjades.

Kõige rohkem meeldib mulle neid kasutada tee sees, sest need annavad teele nii mõnusa maheda maitse. Näiteks panin seda mustika oma 5 tilka piparmünditee sisse ja see oli mega hea 👌

Proovisin neid ka jäätise sisse. Kõige pealt tegin täiesti tavalise veega, et aru saada kui tugevat maitset need annavad. Panin kuskil 10 tilka ja andsid päris tugeva maitse, kuid puhtalt veega tehes nad väga süüa ei kõlba, suht siuke keemiline maitse jääb. Aga kui tegime mahlaga ja lisasin neid 5 tilka juurde siis olid jällegi väga head. Ehk siis katsetamise värk.

Kahjuks ma veel miskit küpsetada pole jõudnud aga olen kindel, et ka küpsetiste sisse on need ideaalsed. A smuuti sees olid ka head, sinna lisasin ka 5 tilka umbes täpselt.

Minu jaoks on tegu suhteliselt huvitavate toodetega, sest üldjuhul ma väga ei kasuta maitsestajaid kuskil aga nüüd kui mõelda siis oleks pidanud ikka juba varem neid kasutama kasvõi ainult tee sees 💁‍♀️

Suur aitäh Maitsepood, et saatsite enda tooteid proovida. Mina olen igatahes rahul 🙏 Mine piilu ka Sina nende e-poodi, sest valik on neil väga suur.