Mõni aeg tagasi saatis mulle koostööna Eliksiir.ee kaks looduslikku toodet nende e-poe valikust. Chaga Immuno Eliksiir mustsõstraga ja 4 soola segu pHour ja ma olen kasutanud neid nüüd ca poolteist kuud ning tahtsin Teiega jagada, mille jaoks just need tooted head ja vajalikud on meie organismile.

Chaga eliksiir tugevdab immuunsüsteemi ja on kõrge C-vitamiini sisaldusega. Eliksiir mõjub organismile taastavalt, tugevdavalt ja ennetab haigusi. Pluss seda võib anda samuti lastele alates 3. eluaastast, ehk siis ideaalne toode, mida saab kasutada terve perekond.

Ma ei ole kunagi ise eraldi C-vitamiini juurde võtnud, kuid tean, et ega ma seda toitainetest piisavas koguses kätte ei saa ja sellepärast on see super toode, et tugevdada enda organismi eriti haiguste perioodil, et ei jääks nii kergelt haigeks. Ma ei oska nüüd 100% kindlalt väita, et see toode on mu organismi taastanud või tugevdanud sest mingeid olulisi muutusi ma ei ole täheldanud, kuid haigeks ma jäänud otseselt ei ole, pisikene nohu, kuid ei miskit enamat. Kuna C-vitamiin on tegelikult me organismile vajalik siis kindlasti võtan seda edasi, et ennetada haigusi ja tugevdada organismi veel rohkem, eriti enne talve tulekut. Kuna see toode sisaldab erinevaid komponente, mida kasutatakse rahvameditsiinis siis usun sellesse. Hinna poolest on ta ka suhteliselt mõistlik 12.60€ ja sellest jagub suhteliselt pikaks ajaks.

4 soola segu muudab meie vee aluseliseks ja langetab organismi liigset happelisust. Lisaks on see vananemis, bakterite-, seente ja põletikuvastane antioksüdant. Tasakaalustab pH-taset kehas ja tõstab sportlike saavutusi. Sellega saad täiendada enda organismi mineraalainete varusid ning samal ajal valmistada aluselist vett. See toode oli see, mida ma soovisin ise ja seda sel põhjusel, et mingi hetk tänu peavaludele võtsin peaaegu, et igapäevaselt kodeiiniga peavalutablette ja see tekitas mul organismis seene ja soovisin sellest lahti saada looduslike ravimitega ja 4 soola segu sobis selleks ideaalselt.

Esijalgu olin ma muidugi veidikene skeptiline ja arvasin, et see raudselt ei toimi, et alati on naistearst kirjutanud antibiootikumid ja sellega seent ravinud ning olin suhteliselt veendunud selles, et looduslik ravim kindlasti ei toimi, eksisin. Minu õnneks muidugi. Mina sain 4 soola seguga seenest lahti kõigest 3 päevaga, ehk kui tavaliselt pean sööma antibiootikume kuskil 2 nädalat ja sellega tegelikult rikun enda tervist siis seekord sain ma loodusliku ravimiga 3 päevaga terveks, mis oli minu jaoks täielik üllatus ja samal ajal üli positiivne sest edaspidi, kui ravimite tagajärjel miskit sellist juhtuma peaks tean, et on olemas looduslik ravim, mis aitab kiiresti leevendust ja abi saada.

Maitse poolest ta ei ole kõige parem, kuid ma mingi hetk panin seda segu BlackStaffi sisse ja siis oli täiesti joodav ja suhteliselt okei maitsega. Ma tean, et osad kasutavad seda nii ka, et panevad 0.5l veepudeli sisse pisikese koguse seda ja siis joovad nii, kuid mu eesmärk oli võimalikult kiiresti seenest lahti saada ja siis kasutasin seda täpselt nii nagu pakendis ettenähtud oli ja toimis super hästi. Kui Sul on sama probleem siis kindlasti julgen seda soovitada ja proovida.

Eliksiir.ee e-poes on väga suur valik erinevaid tooteid, leiad sealt looduslike vitamiine, mineraale, toidulisandeid, eeterlike õlisi, väetoitu, okötoitu, kehahooldustooteid ja kodupuhastusvahendeid.

Novembris leiad Eliksiiri Ökoapteekist vaimset tervist ja heaolu tõstvad loodustooted -20% soodsamalt!

Aitäh Eliksiir.ee <3