Seekord on postitus suunatud naistele. Juttu tuleb lekkekindlast aluspesust, mis on mõeldud kasutamiseks menstruatsiooni, uriinipidamatuse või suurema vooluse korral.

Armas Viljakusmonitor saatis mulle katsetamiseks kolm paari lekkekindlaid aluspükse ja ma lihtsalt jumaldan neid.

Miks valida just lekkekindlad aluspüksid? Ma pigem küsiks vastu, et miks kasutada tampoone ja hügeenisidemeid kui on olemas lekkekindlel aluspesu? Tampooni või hügeenisidemega on alati mure, et kas need lekivad või mitte. Trenni tehes on mõlemad mega ebamugavad ja on alati oht, et kas tampoon kukub välja või side hakkab lekkima. Lekkekindla aluspesuga võid isegi ära unustada selle, et Sul menstruatsioon on, ausalt. Mulle saadeti kolm erinevat lekkekindlat aluspesu, Knixteen bokserid, Thinx BTWN ja klassikalised BNB valged aluspüksid. Need kõik on mugavad ja ei paista absoluutselt välja riiete alt isegi kui kannad liibuvaid riideid. Suur pluss nende juures on veel see, et need ei hakka ebameeldivalt lõhnama. Tänu lekkekindlale aluspesule ei pea Sa muretsema, et määrid ära enda riided või öösel voodipesu. Hügeenilistel põhjustel ei tohiks ühte paari kanda üle 24 tunni. Need tõesti hoiavad kokku raha ja säästavad loodust ning Sinu tervist. Mõtle ise kui palju Sa juba ruumi kokku hoiad. Kapist kaovad ära tampooni, hügeenisidemete ja pesukaitsmete pakid. Jah ka pesukaitsmed kaovad ära sest milleks neid üldse vaja on kui Sul on olemas kodus lekkekindlad aluspüksid? Mina tõesti soovitan Sul need ära proovida. Usu mind kui Sa ühe paari juba endale ostad siis saad ka ise aru, et hügeenisidemed on Sinu jaoks kadunud. Ma pole elusees nii mugavalt ennast menstruatsiooni ajal tundnud kui kasutades OrganiCup’i ja lekkekindlat aluspesu.

Knixteen lekkekindlad bokserid on mõeldud kandmiseks uriinipidamatuse või menstruatsiooni ajal. Muidugi võid neid kasutada ka suurema vooluse korral. Imavuse poolest on need võrreldavad kahe tampooniga. Bokserite asemel saad valida bikiini variandi ka.

Thinx BTWN lekkekindlad aluspüksid Shorty sobivad kasutamiseks naistel, kellel esinevad uriiniprobleemid või on suurem voolus. Ideaalsed ka näiteks menstruaalanumaga kasutamiseks, et vältida ootamatut leket. Muidugi sobib ka neile, kes kasutavad tampooni.

BNB lekkekindlad aluspüksid klassika on mõeldud kasutamiseks heledate riietega või öösel. Nendel on kõrge lekkekindel tagaosa, et pikali olles ei hakkaks kuskilt pesu lekkima. Neid võib julgelt ka valgendada.

Ehk siis mine uudista Viljakusmonitor e-poodi ja leia enda lemmikud juba täna. Ma päriselt ei kavatse enam kasutada midagi muud peale lekkekindla aluspesu ja OrganiCup’i (menstruaalanumast kirjutan teinekord pikemalt). Nende toodetega on mu süda rahul ja ma ei pea muretsema sellepärast, et menstruatsiooni ajal on mul ebameeldiv lõhn juures või on kuskilt miskit lekkinud. Lisaks ei pea ma iga kuu raiskama raha hügeenisidemete peale ja tegelikult hoiab päris korraliku summa kokku. Pluss ma ei pea muretsema enda tervise pärast või sellepärast, et toodan juurde iga kuu meeletus koguses prügi. Ma olen ääretult tänulik, et Viljakusmonitor mulle need saatis ja ma saan edaspidi tunda ennast kindlalt ka menstruatsiooni ajal. Aitäh, olete imelised. Muide kui Sul tekkis huvi ja soovid ka endale soetada lekkekindla aluspesu siis kasuta e-poes koodi ohnoproof ja saad -10% soodustust.

Take care yourself 🖤