Need kes mu blogi ja tegemisi jälgivad teavad juba, et meile meeldib igal pool ringi rännata sest #meolemerändajad 😀 mu ema ütleb küll selle peale, et me oleme hulkurid aga väga lahe on perega koos avastada uusi kohti, kus enne käinud pole ☺️

Käisime Kakerdaja rabas ja see on imeline koht, me küll pikalt laudteel edasi ei jalutanud sest lapsed olid juba suht väsinud ja kell oli nende jaoks juba hiline aga ega polnud vajadust ka, sest juba seal metsas oli neil palju avastamist ja vaatamist. Enne laudteele jõudmist oli seal metsatuka sees RMK lõkkeplats, mis oli nii ilus ja korralik, täitsa tasub sinna minna ja piknik korraldada. Lisaks oli rabas palju pohlasi ja veidi oli isegi sinikaid, seega saime nosimist ja ilusa vaate osaliseks ☺️ Kes veel käinud pole siis soovitan kindlasti minna.

Käisime Jägala Joal ka aga sinna heameelega nii pea tagasi ei läheks, sest Braxton arvas, et võikski sinna jääda vette kive loopima ja ära tulime suure suure jonniga. Reaalselt karjus nagu keegi tapaks teda 😅 aga ilus koht on küll. 

Üritasime Lahemaa Rahvusparki ka jõuda aga ei leidnud meie kohta ülesse, kuidas sinna saab. Gps juhatas üldse linnuvaatlustorni ja lõpuks loobusime otsimast.