Ma olen mitu päeva mõelnud, et tahaks Tallinnasse Jõuluturule minna, kuid oleme seda edasi lükanud kuna olime vahepeal kõik haiged ja siiani nohused/köhased, kuid lõpuks eile võtsime siiski selle enda päevaplaani.

Casey oli nädalavahetusel Raplas vanal ja vanaisal külas ning nautis seal enda rahu ja vaikust nagu ta ise ütleb. Pean tõdema, et ühe lapsega elu on ikka tunduvalt rahulikum kui kahega. Keegi ei kakelnud, ei karjunud, Braxton isegi jonnis poole vähem kui muidu ja oli nii tore poiss. Eks muidugi Casey on ka üksinda väga tubli tüdruk, kuulab rohkem sõna ja ei jonni, kuid kahekesi koos on nad reaalselt nagu saatanad. Vahepeal saavad ilusti hakkama, kuid enamus ajast on mingi kaklemine, kes millega mängida võib, kes kuhu istub jne. Ühesõnaga kaklemiseks ja jonniks leiab alati põhjuse. Ja sel põhjusel me tavaliselt väga ei kipu nendega kuskile minema, kes ikka jõuab nende draamatsemisi kuulata 🤷‍♀️

Märjamaalt Rapla sõitsime siis Braxton jäi ilusti autos magama ja lootsime, et magab linnani välja, kuid ärkas siis ülesse kui Casey autosse istus ja muidugi hakkas jälle kaklemine pihta enne kui Raplast väljagi jõudsime 😅Siis mõtlesin küll, et oleks võinud ju ühe lapsega piirduda 🤷‍♀️ Tegelt asi nii hull ka pole, kuid need kes räägivad, et kahe lapsega elu on kergem kui ühega.. Ma ei nõustu sellega elus 😅 Lapsed on väga toredad ja armsad, kuid nendega on ka tükk tegu, igal vanusel oma rõõmud ja mured.

Igatahes parkisime Vanalinna sisse ja väga pikka maad jalutama ei pidanud, muidugi oli meil vanker ka kaasas, et ei peaks lapsi süles tassima. Enamus maa nad muidugi kõndisid ise ja uudistasid ringi. Praegusel ajal on Vanalinnas nii ilus ja vaatamist on väga palju. Kõik poodide aknad ja jõulukaunistused sai üle vaadatud ja Jõuluturg muidugi ka. Mul olid küll kindad käes, kuid kaamera hoidmisest reaalselt sõrmed külmusid ära, tuleb ikka käpikud kapist välja otsida 🤷‍♀️ Aga väga mõnus jalutuskäik oli, mulle on Vanalinn alati meeldinud ja lastele on seal kõik uus, Casey isegi ütles, et me oleks nagu välismaale tulnud.

Jõuluturg oli muidugi tore, kuid lastega koos ilma rahata seal hakkama saada on suhteliselt võimatu, sest laste jaoks oli pandud sinna kaks atraktsiooni ning müüdi mänguasju, komme ja need letid olid väga kutsuvad. Õnneks me pääsesime raha kulutamisest ja peale 20ndat korda ütlemist, et ei me ei osta siit mitte midagi said nad aru. Eks veidike virisemist oli ka, kuid me eesmärk ei olnud sinna ostma minna vaid tahtsime lihtsalt uudistama minna ja pilte teha. Muidugi mu peas see pildistamine nägi hoopis teistmoodi välja kui reaalsus 😅 Endast sain ma seal kaks pilti ja lastest ka vaid mõned pildid. Kindlasti plaanin sinna veel pildistama minna, kuid ilma lasteta 😅

Kindlasti soovitan sinna minna, kuid kui lastega tahate minna siis kindlasti ärge rahakotti maha unustage. Kaua me seal muidugi polnud, vaatasime kuuse ära ja veidike uudistasime turgu ja jalutasime auto juurde tagasi. Pimedas on kindlasti seal veel kaunim kui valges oli, kuid lastega on päeval ideaalne minna.