Käisime üleeile rabas ja läksime sinna selle mõttega, et lastega koos joogat teha ja doominot mängida. Ilmaga vedas muidugi meeletult, soe päike ja mõnus jahutav tuul.

Casey jalutas terve tee täitsa ise ja kordagi ei öelnud ka, et ta väsinud oleks, oli näha, et ta nautis seal olemist 😊

Braxton jõudis üllataval kombel tegelikult päris palju ise jalutada. Paar korda tahtis sülle ja siis jalutas ilusti ise edasi 😊

Üks kiil oli ka vette kukkunud selja peale ja ei saanud enam püsti ning päästsime kiili veest ära ja panime ta teiste semude juurde oksale taastuma, päris hea tunne oli endal.

Tiib oli tal ka vees veidike viga saanud, kuid tundus, et miskit hullu polnud.

Oksale panime siis pani ilusti vähemalt tiivad kokku 😊

Lapsed said ringi joosta ja uudistasid rabataimi ning kohati tekkis rumal tunne küll, kui ei osanud vastata, et mis taimega tegu on. Õnneks lapsed ei anna hinnanguid ja lepivad ka vastusega, et ma jään hetkel Sulle vastuse võlgu.

Sinikatel olid marjad juba küljes ja siuksed õrnad roosakad punased nägid välja. Ei jõua ära oodata, millal neid nosima saab minna.

Peale rabast tulekut oli nii mõnus ja hea olla. Jooga koos lastega on ka ikka mega vahva. Braxton ikka proovis ka kaasa teha ja sai isegi päris hästi hakkama. Casey fännab juba ammu joogat ja mediteerimist, mis on positiivne. Nende joogakaartidega on ilmselt enamus lastel suur huvi kaasa teha sest pildid on väga vahvad ja pooside nimetused on ka lapsemeelsed. Täringud olid meil ka kaasas, kuid nendega igaksjuhuks mängima ei hakkanud, pärast oleks ära kadunud ja seda küll vaja poleks olnud.

Meie saime joogakaardid, doomino ja täringud kingituseks Loovhoog firmalt ja ma kahetsen, et varem neid endale ei soetanud. Nendega on kuidagi palju lihtsam lapsega koos vahvaid harjutusi teha ja laps teeb heameelega kaasa. Kodus mängime ka nendega päris tihti ja sobib meie lastele kuidagi paremini, kui see, et panen rahuliku muusika ja ütlen, et nüüd hakkame joogat tegema. Siis tuleb tavaliselt vastuseks, et ei ma tahan mängida jne aga kaartide või täringutega on nad kohe nõus.

Mul on ikka tõeliselt vedanud enda perekonnaga ❤️