Unenäopüüdja “Hingehoidja” puhastab ja tasakaalustab Sinu energiaid, toob Su ellu positiivsust ja aitab hoiduda negatiivsetest mõtetest.

Ametüst- puhastab ja tasakaalustab energiaid, tõmbab ellu rohkem positiivsust ja vaigistab negatiivsete energiate ülekaalu, võimendab intuitsiooni ja tundlikkust, sobib ideaalselt, kui Sul on probleeme peavaludega või muud probleemid peaga, avab kolmanda silma, kasutades seda kodus annab see spirituaalsel tasemel kaitse negatiivsuse eest kodule ja kõigile, kes seal viibivad. Tekitab armastuse ja heaolu tunnet. Sobib neile, kes on kimpus alkoholiga. Mõjub hästi mõttetegevusele. Aitab toime tulla erinevate emotsioonidega. Kaitseb süütunde, enesepettuste ja hirmu eest. Asendamatu, kui soovid lahti lasta negatiivsetest käitumismustritest. Aitab ravida murtud südant.

Värvus lilla- kroontšakra. Lilla värv vastutab spirituaalsuse, intuitsiooni, ilusse süüvimise ja harmoonia leidmise eest iseendas ja ümbritsevas maailmas. Peegeldab erinevaid sisemisi seisundeid. Jõukude värv.

Ahhaat- loob harmoonia yin ja yang vahel ning tasakaalustab emotsionaalnse, intellektuaalse ja füüsilise tasandi vahel. Aitab vaimselt vabastada keha ja meele energeetilisest prügist ja ummistustest. Tekitab igapäevaellu turvatunde. Kaitseb negatiivse energia eest samuti ka kodu. Suhete tervendamise kivi, mis ravitseb sisemisi pingeid ja viha, annab jõudu üle saada südamevalust ning julgust uuesti alustada. Leevendav ja rahustav mõju. Aitab leppida Sul iseendaga, elavdab headust, pehmust ja rahulikku sisemist kindlust. Aitab suurendada Sinu enda teadlikkust. Mõjub hästi pea- ja seljavalude puhul.

Fluoriit- aitab lahti saada negatiivsest energiast. Puhuastab ja tasakaalustab energiat ja loob tasakaalu inimese vaimse, emotsionaalse ja füüsilise keha vahel. Aitab pinnale tõusta allasurutud tunnetel, et saaksid nendest vabaneda. Tõstab teadlikkust ja tunnetusvõimet, suurendab intuitiivset väge. Aitab õppida, soodustab keskendumist, edendab mõtlemist. Sobib neile, kes töötavad tehnika valdkonnas, kuna soodustab tehnilist taipu. Leevendab artriiti ja reumat, kaitseb elektromagnetkiirguse eest.

Howlite-  kõrvaldab raevu, vägivaldse ja kontrollimatu viha. Rahustav kivi, mis on ideaalne uneprobleemide korral. Soodustab suhtlemist erinevatel tasanditel, aitab näha teiste inimeste vaatenurka ja läheneda arutelule rahulikult ja selge peaga. Aitab tuua uusi ideid. 

Karneool- annab positiivsust, elujõudu ja küllust. Taastab motivatsiooni ja aitab saavutada edu äris. Aitab Sul paremini usaldada iseenda intuitsiooni ja olla loovam. Annab julgust ja õnne. Aitab Sul olla hetkes ja maandab Sind. Hävitab emotsionaalse negatiivsuse. Lisaks on see kivi kire, seksuaalsuse ja viljakuse puhul ideaalne.

Roosa kvarts- aitab avada südant ja hinge armastusele, aidates tervendada minevikust pärit hingehaavu. Aitab Sul teha rahu iseendaga ja leppida sellega, kes Sa oled. Tõmbab ligi armastust, elurõõmu, heaolutunnet ja õpetab Sind iseennast väljendama. Roosa kvarts aitab Sul toime tulla hirmudega ja neist üle saada. Tundlikkust ja teadlikkust tõstev kristall, mis inspireerib ja elavdab loomingulisust, loovust, fantaasiat ning ergutab kunsti mõistmist. Muudab negatiivse energia armastuse energiaks. Suunab usaldamise, andestamise, rahumeelsuse ja armastamise poole. Õpetab ümbritsevat reaalsust mõjutama pehmuse ja armastusega. Vähendab koduigatsust. Puhastab südametšakra ja elustab enesearmastuse. Rahu ja tingimusteta armastuse kristall. Leevendab depressiooni, unetust ja kaitseb närvisüsteemi.

Laavakivi-  kaitsev ja maandav stabiilsuse kivi, jahutab liigset kirglikkust. Pakub toetust ja kindlustunnet eriti elumuutuste ajal. Laavakivi puhastab energiaid ja toob mõtteselgust. Ta on moodustunud sügavalt maa alt välja voolanud või purskunud tulikuuma laava kivistumisel õhu käes ja veega kokkupuutel, seega kannab ta endas nelja elemendi (tule, maa, õhu ja vee) energiat. Laavakivi aitab kehast eemaldada mürke, leevendada pingeid ja unetust, vähendada menstruatsiooni- ja seljavalu.

Mäekristall- maa kõige võimsam ravitseja, puhastaja ja energiate vabastaja ning tugevdaja. Mäekristall puhastab, ravib ja rahustab. Aitab kehal ennast ise ravida. Kasvatab psüühilist võimekust, juhatab vaimsele eesmärgile lähemale. Hea mälule ja aitab kontsentreeruda. Suurepärane abiline mediteerimise juures. Hajutab staatilist elektrit. Aitab kõigi haigusseisundite puhul. Annab energiat, inspireerib ja kiirendab ainevahetust. Ühendab endas kõikide kivide mõjusid, nii nagu valges valguses on peidus kõik värvitoonid. Sobib hästi teiste kristallide puhastamiseks.

Türkiis- väga võimas tervendaja, kaitsekivi ja õnnekivi. Türkiis on poolvääriskividest üks vanimaid, tuntumaid ja austatumaid kaitsjaid ja ravitsejaid. Meelitab ligi küllust, armastust ja õnne. Hea talisman reisidele kaasavõtmiseks. Soodustab meelerahu ja loovust. Toetab hellust, hoolivust ja armastamisvõimet. Pöörab tähelepanu hetkes tähtsale ja aitab loovalt suhtuda elu keerdkäikudesse. Hea kivi kurnatuse, depresssiooni ja paanikahoogude leevendamiseks. Türkiis vähendab ka organismi happelisust.