Mõni aeg tagasi tuli mulle super pakkumine firmalt Hilltop Apartments. Nimelt andsid nad meile võimaluse terve perega veeta nädalavahetus nende poolt pakutavas kodumajutuses. Ööbimist pakuti meile kahes majas, millest üks asub 500 meetri kaugusel Tallinna Vanalinnast ja teine Tallinna Ülikooli juures Avangardi majas.

Ja muidugi polnud majutus veel kõik. Lisaks sellele pakuti, et kohapeale tulevad Kodugurmee kokad Natalia ja Koit, kes valmistavad meie silme ees 5 käigulise õhtusöögi. Ma olin selle pakkumise peale kõigepealt suht hämmingus ja siis hüppasin mööda tuba nagu väike laps 😅

Leppisime kokku, et lähme 22.02, et saamegi Mihkli sünnipäeva tähistada ja enne Braxton’i operatsiooni väikse puhkuse perega veeta. Kuid kõik ei läinud päris nii nagu mina lootsin. Braxton’i operatsioon pidi esialgu olema 10ndal märtsil, kuid 14ndal helistati mulle lastehaiglast, et operatsioon on hoopis 18.02. Muidugi oleksin saanud ma edasi lükata kogu selle majutuse ja söögi värgi kuid kõik olid siiski arvestanud nende kuupäevadega ja ma ei tahtnud kuidagi segadust tekitada ja kellelegi ebamugavusi valmistada, toad olid meie jaoks broneeritud ja samamoodi olid Kodugurmee kokad arvestanud nende kuupäevadega. Mihkel Braxton’iga sest Braxton pidi 10 päeva kodune olema ja ega tal polnud eriti eluvaimugi sees. Valuvaigisti mõju all oli hea olla ja mängis kuid nii kui see üle läks oli täiesti sülebeebi.

Mõtlesin tükk aega, et mis teen siis, kas kirjutan ikkagi Hilltop Apartments’ile, et juhtus siuke asi ja ehk saaks kuupäevad ümber mängida kuid selle mõtte matsin suht kiirelt maha. Miks? Mulle lihtsalt ei meeldi kokkulepetest taganeda. Hakkasin siis uurima, et kes veel minu ja Casey’ga kaasa tuleks ning minu õnneks olid ema ja isa nõus tulema. Emal ja isal oli ostetud pühapäevaks kinopiletid siis tulid nad laupäevaks koos meiega ja pühapäeval läksid rongiga Rapla tagasi.

Muidugi enne kui me laupäeval Hilltop Apartments kodumajutusse jõudsime suutsin ma auto veidike katki sõita 🤷‍♀️. Ma polnud päris kindel kus kohas sellel majal parkla on ja keerasin liiga vara kuskile parklasse, kus oli tõkkepuu ees ja selle asemel, et sealt pilet võtta ja läbi sõita see parkla oli mul vaja hoopis ma ei tea mida teha 😅 Tahtsin tee peale tagasi tagurdada aga mingi auto oli seljataga ja see auto muidugi ei liikunud grammigi tagasi, et saaksin ennast ümber pöörata ja siis mõtlesin, et lähen kõnnitee juurest ja ma ei märganud neid tänavakive, mis linnas põhimõtteliselt igal pool on ning suutsin juhi poolse stange veidike ära lõhkuda, kuid mitte hullult õnneks. Tegijatel ikka juhtub eks 😅.

Muidugi Hilltop Apartments parka oli mu jaoks next level. Parka asus maa all ja sinna sõitmine oli omaette koomiline. Parkla jooksis nagu karusell, ühel pool suured sambad ja teisel pool kõrged äärekivid 😅 Õnneks seal autot katki ei teinud, vedas mul. Aga olgem ausad see parkla on igakell parem kui ilma parklata olla. Linnas ma nt ei tahaks väga autot kuskile kõrvalisele teele ööseks jätta, pluss mugavam on ikka kui saad auto lähedale parkida seega see osa oli suht siuke niisama vingumine, mida kindlasti pidin mainima 😅.

Meid juhendas parklasse üks väga meeldiv naisterahvas, kes oli Hilltop Apartments töötaja ja ta tekitas kohe sellise positiivse ja mõnusa olemise. Lisaks juhatas ta meid tuppa ja tutvustas elamist ning ütles, et ükskõik, mis küsimusi meil ka poleks võime vabalt helistada ka öösel. Super klienditeenindus. Töötajad on seal tõesti tasemel.

Korter ise oli mega vinge. Esimesel päeval olime kolme toalises korteris, kus oli saun ja muusikaga vannituba. Väga lux värk. Aa ja lisaks oli korteril mega suur veranda. Toad olid üldse mega suured ja avarad. Mulle meeldis, et igas toas olid aknad. Sisustus oli ka väga ilus ja hubane, tekitas kohe sellise koduse tunde. Korter oli täpselt selline kuhu koliks terve perega sisse.

Pakkisime asjad ilusti lahti ja läksime siis poodidesse kolama. Enne Kodugurmee kokkade tulemist oli meil aega ringi vaadata ca 3 tundi. Jõudsime selle ajaga terve Viru Keskuse läbi trippida ning Kaubamaja samuti. Casey jaoks oli kõige vingem koht muidugi Kaubamaja mänguasjade pood, kus esialgu ei osanud ta mitte ühtegi mänguasja endale valida 😅 Väga äge pood. Seal oli reaalselt kõik olemas, mida lapse hing ihkab. Rimist võtsime veits juua ja süüa tuppa kaasa, et õhtul oleks miskit nosida.

Kodugurmee kokad jõudsid kuue ajal ja kui ma algul arvasin, et on siuke ebamugav keskkond siis tegelikkuses kohe kui Natalia ja Koit tuppa astusid sain aru, et all good. Väga ägedad inimesed. Omavahel tekkis kõigil kohe klapp ja tundus nagu oleks tegu oma inimestega, keda juba ammusest ajast tead.

 

Väga vinge oli kõrvalt vaadata, kuidas sööke tehti ja kuidas kõik valmib. Mulle meeldis see, et nad kasutasid food prep tehnikat, mingi osa oli hommikul ette tehtud ja siis hakkasid järjest roogasid valmistama. Esimeseks eelroaks pakuti meile tuunikala tataki, mis oli maitselt nii hea. Ma päriselt pole enne nii head tuunikala saanud. Muidu ma nt eriti ei söö seda, kuid wow nende valmistatud tuunikala võiks ma igapäev süüa. Väga mahlane ja veidike siukse mündise värske maitsega. Tuunikala juurde pakuti lillakapsa ja cheddari juustu viilu ka, mis oli krõbedaks tehud. Väga huvitav maitse. Neid sööks küll snäkina õhtuti.

 

Teisena saime kurgisuppi, mida ma polnud enne never saanud ja ma polnud elus kuulnud ka sellest. Ma ütlen ausalt, et see supp oleks võinud olla suures (loe üli suures) kausis sest see oli niiii hea. Ma sain Casey oma ka õnneks ära süüa aga väheks jäi ikka 😅. Fantastiline maitse lihtsalt. Kahju, et Natalja ja Koit lähemal meil ei ela, hea oleks seal häid maitseid nautimas käia (jah, ma lihtsalt pressiks ennast nende juurde sest toit on niii hea ja nad ise ka muidugi coolid).

Kolmandana serveeriti meile tiigerkrevetid 🦐. Krevetid mu lemmikud, seda teavad ilmselt kõik mu lähedased ja neid ma õgiks lihtsalt. Seda sööki oli ka mu jaoks vähe, mis siis, et ma ei jõudnud enam süüagi 😅.  Krevette lihtsalt pole kunagi liiga palju. Taevalik maitse. Kui ma praegu seda kirjutan siis mul hakkab suu vett jooksma  🤤🤤 See kaste mille sees krevetid valmistati andis väga mahlase maitse.

Neljandana saime koha ja vegenuudleid. Ma mõtlesin kohe, et miks ma kodus pole sellise idee peale tulnud, et teha vegenuudleid. Need olid lihtsalt nii head. Muidugi mu omad ei pruugiks nii maitsvad ollagi sest nii head retsepti juba neist ei leia 🤷‍♀️ Kindlasti üritan millalgi ennast kätte võtta ja proovin neid teha. Koha oli ka hästi maitsestatud ja mõnusalt mahlane. Maitsest oli aru ka saada, et tegu värske kalaga ikka, mitte mingi jamaga. Taldrikul oli see ka muidugi nagu kunst, eelnevad söögid ka muidugi.

Viiendaks ja viimasena saime Casey kaua oodatud magustoidu. Päriselt Casey küsis juba enne esimest rooga, et millal magustoitu saab 😅 Ja ta jõudis seda küsida ikka päris korralikult 😅 Teekook üllatas ka mind. Ma ei söö muidu vahukoort, kuid see vahukoor oli lihtsalt super maitsega. Casey pani pärast terve alles jäänud purgi nahka 😅 Mulle hullult meeldis see, kuidas Koit Casey’t kaasas ja temaga tegeles ning talle tähelepanu pööras. Laste vanemana on Su jaoks see suur asi. Natalia oli ka alati nii ägeda emotisooniga, kui Casey sööki kiitis või laitis (jep, ta tegi seda ka 😅). Kook oli tõesti maitsev ja vabalt sööks seda õhtuti magustoiduks ja maiustaks.

Kogu see laupäev oli täiega mõnus. Mulle meeldis see, et terve päev oli selline positiivne ja hea oli olla. Õnnelik. Mulle meeldis, et ema ja isa tulid kaasa, oli tore koos nendega olla sellises hetkes. Mina igatahes nautisin. Ja mõtlesin ise, et tegelikult on mul vedanud. Mõlemad vanemad on olemas ja koos oli tore olla. Ma väga tänulik, et kõik nii läks sest sain kogeda miskit uut. Sellel päeval olid nagu kõik negatiivsed asjad kadunud ja kuidagi nii hea päev oli. Hilltop Apartments’i töötaja oli nii positiivne ja heasüdamlik, tekitas kohe sellise sära silma. Kodugurmee kokad olid mega toredad ja tegid meile väga vinge õhtu, mida meist ei unusta keegi. Ja need maitsed 🤤 Võrratu lihtsalt. Aitäh! Ma olen südamest tänulik kõigile, kes selles koostöös asjaosalised olid ja mul siiralt heameel, et sellised inimesed mu teele sattusid. Mis saab veel parem olla.

Pühapäeval käisime veel Ülemistes ema ja isaga koos poodides ja söömas ning siis viisime nad raudteejaama. Meie läksime Caseyga edasi teise uude kodusse ja Casey oli isegi põnevil, et miuke meie uus kodu nüüd on 🤩. Teine Hilltop Apartments kodumajutus oli meil imelises Avangard majas. Väljast näeb see maja suhteliselt tagasihoidlik mu arust, kuid seest. Wow. Sisse astudes on kohene wow effekt. Nii stiilne disain ja muidugi hakkas mõte töötama kohe pildustamise suunas. Oh siin saaks nii ägedad pildid ja siin ja siin jne. Mõned pildid tegime ka ikka kuid lapsega see nii kerge pole 😅 ta ei tee päris seda, mida Sa ettekujutad endale. Tegelt saime lahedad pildid, ma rahul. Terve maja käis koodiga lahti, mis oli ka päris vägev lahendus ja huvitav. Tuba oli meil teisel korrusel ja sisse astudes vaatasin kohe, et ops minukas. Musta värvi köök, tellisest seinad, laes rippusid mu lemmikud pildistamise jaoks tuled jne. Nagu super koht kus pildistada. Iga detail oli nii paigas ja nägi silmale ilus välja. Badass oli see, et magamistuba oli üleval teisel korrusel, mis oli täiega tuus. Ilus nägi välja ka. Väga kodune. Ainuke, mis reetis, et tegu ei ole minu koduga oli vannituba, ma ei salli neid duššikardinaid 😂 enda mingi foobia nendega. Teate ju küll seda tunnet, kui pesemise ajal see märg kardin vastu keha tuleb 😅. See ka muidugi siuke pisidetail, kuid see oli reaalselt ainukene miinus, mida välja oskaks tuua sest muu oli tasemel. Kindlasti julgen soovitada. Kõik on ilus puhas ja näha, et on vaeva nähtud, et inimene tunneks ennast võõras kohas piisavalt koduselt. Sellel majal oli oma pluss ka. All keldris oli jõusaal, mis on mega äge. Paljud ju unistavad enda kodus olevast jõukast, seal oli see olemas. Ideaalne lihtsalt. Ülevalt viiendalt korruselt sai verandale ka, mis oli ikka eriti lux. Kogemus omaette päriselt.

Hinnaklassi suhtes on ka Hilltop Apartments väga hea. Neil on majutust igale maitsele ja igale hinnaklassile. Talvel hakkavad majutuse hinnad näiteks 35€ – 99€ öö. Suvel 49€ – 129€ öö. Ja tubade ruutmeetrid algavad alates 15 – 112 ruutmeetrini. Tallinnas kokku on neil lausa 35 tuba, ehk võid arvestada, et toad broneeritakse kiirelt. Püsiklientidele on neil muidugi lojaalsusprogramm ning magusad pakkumised.

Kodugurmee kokad saad endale koju tellida 69€ eest inimene ja süüa teevad nad lausa kunu 20le inimesele. Neid võib täitsa niisama ka koju süüa tegema kutsuda kui näiteks ise ei viitsi ja tahad kodus ennast tunda nagu kuninga kass. Miks mitte? Unustamatu õhtu tagatud igatahes. Palju häid maitseid, naeru. Soovitan kindlasti. Ma usun, et Natalia ja Koit panevad Sind sööma ka seda sooki, mis Sulle üldse ei maitse. Ma arvan, et oleksin vabalt nende tehtud sööki nautinud ka siis kui nad oleks sibulat sisse pannud. Ma poleks arugi saanud. Mündi maitse jäi ka mulle meelde kuidagi. Nii mõnus ja värske. Super maitsed olid lihtsalt. Nagu mu ema ütles : “tohutu head”. Sõnu tõesti pole sellise asja kirjeldamiseks. Sa pead kindlasti kasvõi ühe korra elus nende tehtud sööki saama.

Ma olen mega tänulik ja õnnelik, et sellise koostöö sain. Ja mul on heameel veel selle üle, et ühel teist on võimalus koos kaaslasega järgi proovida see kõik, millest üleval rääkisin. Nimelt on meil käimas koostöös Hilltop Apartments ja Kodugurmee‘ga loosimine meie kõikide sotsiaalmeedia kanalitel. Osaleda on lihtne ja auhind on luksuslik. Auhinnaks on eksklusiivne romantikapakett kahele koos 5 käigulise õhtusöögiga kõigimugavustega Delux toas, väärtus kogu paketil on 239€. Korralik summa, mis enda tasku alles jätta ja nautida seda kõike tasuta. Kui Sa veel ei osale siis mida Sa ootad? 🖤

Hilltop Apartments facbook, instagram, koduleht

Kodugurmee facebook, instagram, koduleht

Minu facbook, instagram