GegoKids saatis lastele mõni aeg tagasi vahva täidetava lusika, söögiriistad ja snäkitopsi ning nendest toodetest piisas, et üks firma hakkaks nii meeldima 😍

Reaalselt see täidetav lusikas on must have toode pisikese lapsega, muidugi kahju, et me varem sellest firmast midagi ei teadnud kui Braxton väiksem oli aga pole üldse hullu seda saab kasutada igas vanuses lapsega. Miks see mugav on? Kõige suurem eelis on see, et Sul ei ole vaja mingeid lisa taldrikuid, tavaliselt ju paned püree kaussi/taldrikusse ja siis annad lusikaga ja pool elamist on ka kindlasti täis sest lusika alt tilgub püreed jne. Aga selle täidetava lusikaga on laps puhas, elamine puhas ja Sul endal on vaja ainult üks lusikas hiljem ära pesta. Lisaks meeldib see lastele väga.

 

Snäkitops on nii tänuväärne toode, sest sinna sisse võib panna ükskõik mida. Lisaks ei pea kartma, et kui see lapsel maha kukub siis läheb see katki, õnneks seda ei juhtu sest toode on kummist. Väga mugav isegi auto sõitudele kaasa võtta. Snäkitopsi saab kasutada samuti ükskõik, mis vanuses lastega kuna snäkke meeldib ju kõigil süüa ja õnnetused ei hüüa tulles. Casey on küll juba suurem aga ikka juhtub, et kauss läheb ümber vms aga selle topsiga seda kartma ei pea, sest kui see isegi läheb ümber siis välja ei tule sealt midagi.

GegoKids kahvel ja lusikas on samuti super tooted kuna need sobivad täpselt pisikesele lapsele kätte ja tal on kerge nendega süüa. Braxton oskas nendega kohe esimesel korral ilusti ise süüa. Ma poleks seda isegi mitte osanud oodata aga õiged söögiriistad teevad imesi 🙏 Lisaks on GegoKids laste söögitarvikud väga armsa disainiga ning ohutud lastele.

Lastele saadeti ka vahvad vannimängukad, mis on avatavad ja peale igat vanniskäiku saab need ilusti puhtaks pesta nii seest kui väljast, et ei tekiks hallitust. Viskasin enamus vannikaid ära peale seda kui need vannikad saime, sest no need tõesti lemmikud.

Vahvaks teeb need vannikad veel see, et nendega saab veesõda mängida 😃 Ehk siis tegu pole lihtsalt vannimängukatega vaid veepritsidega. Ja suur sütik muudab värvi kui vesi lapse jaoks liiga kuum on. Tõesti super tooted!

Meie GegoKids kollektsioon täieneb vaikselt ja ma ei imestaks kui lõpuks on mul terve nende tootevalik olemas 😂

Ostsin juurde muffinivormid, snäkialused mõlemale, joogitopsid ja söögikausi. Kindlasti plaanin lähiajal meie kollektsiooni täiendada 😂

 

Suur aitäh GegoKids, et nii imelisi tooteid pakute! 🖤