Mulle kirjutas selline vahva firma nagu FS Goods koostöö pakkumisega ja tegelikult olin ma suht kohe müüdud 😀 Miks? Noh näiteks mulle meeldib teha värskeid salateid ja ma sellist tüüpi inimene, kes tahaks alati katsetada miskit uut. Sain proovimiseks kahte sorti salatikastmeid Herby basiiliku  ja Chimichurri salatikaste. 

Pakk jõudis muide kohale täiega õigel ajal, plaanisime just sel päeval grillimist ja saingi neid kohe proovida. Kasutasin Herby basiiliku salatikastet värskes salatis ja see oli mega hea. Polnud üldse sellist tugevat basiiliku maitset, selline mahe ja mõnus. 

Tahad ka järgi proovida? Lisan retsepti.

  • Salatilehe mix
  • Mango (tükeldasin lihtsalt kuubikuteks)
  • Soolased lõheampsud (panin neid esimest korda aga hakkisin need väikesteks tükkideks ja lisasin salatisse)
  • Värskelt pressitud sidrunimahl 
  • Herby basiiliku salatikaste

Üli lihtne, valmib kiirelt ja sobib ideaalselt liha kõrvale. Tegelikult see Herby kaste sobib kõikidesse värsketesse salatitesse ja see on gluteiini ja laktoosivaba nagu ka Chimmy kaste. 

Chimmy kastmest saab teha näiteks lihale marinaadi, annab kerge tšillise maitse ja jätab liha mahlaseks. Ideaalne grillihooajal. Ja muidugi sobib ka see kaste ideaalselt värskele salatile peale.

Igatahes ma soovitan Teil järgi proovida sest need kastmed tõesti head, isegi kui algul mõnele välimuse järgi ei paista need maitsvad. Instagramis on käimas ka loosimine kus võid võita täitsa tasuta Herby ja Chimmy kastmeid 😍 mine tseki järgi 😎