Käisime eile lõpuks Frozen 2’te vaatamas ja kino valik oli suhteliselt keeruline. Vaatasin kõigepealt Coca Cola Plaza piletite hindu, siis Cinnamon kino omasi ja viimasena Apollo kino, kui aus olla siis piletite hinnad jäid suhteliselt samasse kanti, kuid seekord tuli mängu parkimine. Minu jaoks tundus kõige mugavam Ülemiste parkla, T1mall jäi välja sellepärast, et mul läheb alati süda pahaks kui sinna parklasse sõidame, nagu karussellil oleks. Lisaks polnud me Apollo kinos veel käinud ka. Võtsime endale staaritoolid ja need olid nii mugavad, me muidugi ei teadnud seda, et popkorni ja joogid oleks saanud sinna tellida ka, järgmine kord oleme targemad. Lastega on minu arust see ideaalne, et saad söögid ja joogid otse saali tellida, vähem stressi ja närvide kulutamist.

Film ise oli väga vahva, muidugi liiga palju oli muusikalist osa, mis mulle eriti ei meeldi, kuid kokkuvõttes oli film siiski väga huvitav ja põnev. Sai nutta, sai naerda ja lõppkokkuvõttes oli multikas õnneliku lõpuga, mis laste jaoks ongi ju peamine. Meie igatahes soovitame seda vaatama minna.

Apollo kino staartoolide piletitega meeldis mulle see ka, et oli eraldi sissepääs ja pärast ei olnud mingit trügimist ja sai rahulikult asjad kokku pakkida ja vaikselt enda tempos ära minna. Muidugi on piletite hinnad ja söögid/joogid minu arust suhteliselt kallid, meil läks reaalselt 50 eurot ära, kinopiletid pluss popkorn (Casey valis XXL suuruses popkornid ja me ei pidanud vajalikuks mitut pakki võtta) ja joogid (muidugi oli neil vaja Frozen teemalisi topse).

Ja kes mõtleb, et väikse lapsega kinno minek ei ole hea idee, siis meie lapsed vaatasid mõlemad ilusti terve aeg filmi ja elasid kaasa. Braxton vahepeal karjus filmi keskel jeee ja plaksutas ning naeris kaasa, väga vahva kogemus.