Igapäeva elu

#fitlapvserikorgu

Muide ma ei küsinud täna niisama instagrami storys Teie käest seda, et kas kasutate Fitlapi või Erik Orgu kava, seis suhteliselt tasavägine, Fitlap 59% ja Erik Orgu 41%.

Mina olen kasutanud mõlemat kava, või no õigemini Erik Orgu kava ostsin ära ja kui hakkasin retsepte vaatama ei sobinud mulle sealt ükski, võib olla oli asi selles, et olin Fitlapi kasutanud eelnevalt. 

Fitlapi kava hakkasin kunagi kasutama sel põhjusel, et tahtsin kaalust juurde võtta ja reaalselt kuu ajaga 1kg sain juurde ka, kuigi ma ei jälginud kava 100%. Enamus ajast võtsin idee nende kavast ja tegin enda maitse järgi söögi aga toimis ikkagi. Ma ei olnud üldse hommikul sööja ja kui nende kavas nägin hommikusöögiks keedumuna ja pirnid, siis pirnid tulid küll mu hommiku menüüsse aga muna jäi välja, sest see meeldi mulle eriti.

Orgu kava järgi ma reaalselt pole kordagi süüa teinud ega isegi mitte ideed kasutanud seega ma ei saagi väga aru miks see kellelegi üldse meeldib. Aga eks inimesed ongi erinevad. A raha tuulde ei läinud, andsin õele enda kasutajanime ja parooli ning tema kasutab küll seda, vist.. 😅

Igatahes mõned päevad tagasi mõtlesin, et ostan endale Fitlapi kasutusaega juurde aga siis tulid mingid omad tegemised vahele ja sinna see jäigi. Aga see kasutusaeg tuli täna ise mu juurde. Nimelt Fitlap kirjutas mulle kas sooviksin enda blogi lugejatele ja jälgijatele jagada sooduskoodi, siis vastasin muidugi, et see väga hea idee ja mul oligi mingi aeg plaanis kirjutada artikkel teemal Fitlap vs Orgu kava ning et mõtlesingi endale ka kasutusaega juurde osta ning nad hoopis lisasid ise mu kontole kasutusaega juurde, how cute is that 😻 Ehk siis homsest hakkan ma Fitlapitama jälle, saab ehk kaalust juurde lõpuks ja suudan enda toitumist veidike rohkem jälgida (loe rohkem süüa mitu korda päevas, mitte üks-kaks korda päevas õgida 😅 ja ülejäänud aja snäkke süüa 😅).

Igatahes kui tahad endale fitlapi kava soetada – 30% odavamalt siis tee seda SIIN!

Aitäh Fitlap 🙏💙

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga