Kas Teie mäletate, milline oli Teie esimene ehe?

Ma mäletan, et kunagi sain sünnipäevaks Hello Kitty ehetekomplekti ja igasuguseid erinevaid pärleid jms aga päris esimene tõeline ehe oli minul ema kingitud kuldsõrmus rohelise kiviga, mille ta ostis endale kunagi oma esimese palga eest, mis ta sai. Ma kannan seda sõrmust tänaseni ja see on mul koguaeg sõrmes. 

See sõrmus on üks mu lemmikuid, kuna mulle meeldib roheline värv ja see kivi seal keskel oleks nagu silm (silmad mu lemmikud, mul jala peal silma tätokas ka, ma veendumusel, et need kaitsevad mind). Kunagi kui Casey suurem on siis saan selle sõrmuse talle edasi kinkida 🥰

Igapäevaselt kannan veel kolme kuldsõrmust, ühe kinkis mu vanatädi kunagi ammu (saime õega samasugused), teise kinkis ema Casey sünni puhul ja kolmanda kinkis ema sõbranna, keda tänaseks enam pole. Ehk siis mul on iga sõrmusega oma lugu ja tähendus. Ehted saavad üheks osaks Sinust, vähemalt mul on nii. 

Lisaks kannan ma kahte käeketti, mis on poolvääriskividest. Mäekristall (valget värvi) ja oonüks (musta värvi), kannan neid sellepärast, et mõlemal käeketil on oma kaitse/toetus. Ma usun seda, et kristallid tervendavad meid ja toetavad meie tegemisi. Päris nii ei ole nagu mõned arvavad, et ostan endale nüüd selle külluse kristallidega käeketi (või mille iganes) ja raha muudkui tuleb, ei nii see ei käi. Ise ikka pead vaeva nägema ja selle nimel tegutsema, kuid kristallid aitavad Sul seda kiiremini saavutada. Kristallide teemal võiks ma rääkima jäädagi aga jätame selle teiseks korraks eks 😀

Lisaks kannan ma kõrvarõngaid, neid on mul mitu paari, kuid on kaks lemmikut. Ühed on tavalised väikesed täpid musta oonüksi omad ja teised on imelised WildWomani oonüksi ja tsitriiniga. Kui mul sõrmused on kullast siis need on hõbedast ja kui aus olla siis tegelt hõbe millegipärast meeldib mulle rohkem aga 85% ehetest on mul kullast. Näiteks kaelakett on ka mul kullast ja selle küljes on ingli ripats, mis on ka vääriskivist. 

WildWomani lehel on meeletult suur valik erinevaid ehteid, et sealt õige välja valida on vaja ikka mitu päeva sellel lehel vaadata ja uurida, et Sa ikka õige ehte endale valiksid. Ma olin tegelikult kohe alguses kahe ehte vahel, üks ripats meeldis mulle täiega, sest see kuidagi kõnetas mind, ma isegi ei tea miks, aga see ütles mulle, et võta mind, palun 😀 Muide see teeb seda siiani 😀 ühel päeval ehk jõuab ta minuni ka. See ripats millest räägin asub SIIN! Teiseks lemmikuks olid need samad kõrvarõngad tsitriini ja oonüksiga, mille leiad SIIT! Tegelikult meeldisid mõlemad mulle sama palju ja valida oli üli raske, aga seekord otsustasin ma kõrvarõngaste kasuks. Ma olen üli rahul 🥰 Need lihtsalt sobivad iga riietusega. 

WildWomani puhul meeldib mulle nende suhtumine samuti, nad on ääretult sõbralikud ja kliendile vastutulelikud. Väga personaalse lähenemisega ja jätavad sooja tunde. Näiteks saatsid nad mulle need kõrvarõngad ja visiitkaardil oli armas kiri peale kirjutatud, ma täiega hindan selliseid asju. Aitäh Teile!

Üldiselt valin ma ehteid selle järgi, mis mulle meeldib, pole vahet kas see on kullast või hõbedast. Ehe peab meeldima ja minu puhul ongi see määrav. Enamjaolt meeldivad mulle tumedamate kividega ehted, värvilised väga pole minulikud, neid ei saa sobitada iga riietusega (loe peamiselt dressidega 😀)

Millised on Teie lemmikud ehted? Mille järgi ehteid valite?