Käisin eile ühel väga huvitaval protseduuril, mida ma tegelikult ootasin huviga, sest ma polnud tegelikult varem sellest midagi kuulnudki.

Tallinnas on selline koht nagu CryoClinic, mis pakub erinevaid Cryo21 protseduure. Mis see on mõtlete? Idee poolest on krüoteraapia ekstreemne protseduur, mida teostatakse külmakraadidel. See on väga efektiivne kehakaalu langetamisel, pidurdab naha vananemisprotsesse ja ravib kergemaid vigastusi. Protseduuri teostatakse spetsiaalse seadmega Cryo21.

Kuna mul kehakaalu langetada pole vaja ning tselluliidi ka nagu pole siis valisin mina Cryo21 näohoolduse, kuna mul on silmade all “kotid” ja eks ikka veidikene kortse ka siis mõtlesin, et see on idekas. Protseduur ise oli mega mõnus nagu oleks kuskil SPA’s. Kuna eelmisel päeval oli mul esimest korda selline peavalu, mis lõppes oksendamise ja kiirabiga siis ausalt see protseduur oli nii lõõgastav ja see külm otsik nahal oli niii hea, ma oleks võinud vabalt seal veel kauem olla 😅

Mina jäin väga rahule, sest ausalt peale protseduuri nägi mu nahk välja nooruslikum ja rohkem pingul kui enne ja silmaalt “kotikesed” muutusid ka suhteliselt vähe märgatavaks. Ma olen väga tänulik, et sain sellise pakkumise läbi Promoty, sest ise ma poleks ilmselt sellist iluteenust avastanud. Lisan ka video protseduurist ja pildi enne/pärast.

Kellel tekkis huvi, siis minge piiluge CryoClinicu kodulehele sest hetkel protseduuridele sooduspakkumised 😻