Oota… Mis see lõhnab?

Kas see on värskete piparkookide lõhn otse ahjust? Või karge talvine tuul, mis kõigutab puid su maja ees? Või on see värske pesu lõhn, mis tuleb pesurestil olevatelt riietelt?
 

Võib-olla!
 

Kuid see on ka CLINODII Ensekindluse, Armastuse, Rahulolu ja Külluse kollektsiooni toodete lõhn, ootamas,  et sa viiksid nad koju. CLINODII on valmis oma  klientide teenindamiseks ja täpselt kõik need tooted, mida sa oled soovinud nii pikalt, on juhtumisi meie poes olemas. Pikk lugu lühidalt kokku võttes: Me oleme avanud oma veebipoe ja valmis, et kaup sealt lähimate tundide jooksul röövitakse. 


Vaata üle meie kristallidega rikastatud veepudelid, mis saavad olema täielikud pilgumagnetid tööl, trennis ja ülikoolis.


Viska pilk peale suurepärastele kehaõlidele, mis imenduvad nahka vähem kui kolme minuti jooksul ja teevad su keha siidiselt siledaks jätmata samas rasvast kihti nahale. Jah just, sa lugesid õigesti, vähem kui kolme minutiga! 


Või meie imelised parfüümõlid, mille aroom püsib peal kuni viis tundi ning see pisikene imerelv mahub isegi kõige nõudlikuma madame käekotti. 


Õhtud pimedad ja vajaks veidi romantikat? Pole probleemi  CLINODII aromaatsete kristallküünaldega, mille kahe tahi põlemine kõlab nagu kaminas puude praksumine. Üllatus avaneb küünla täielikul põlemisel, mis muudab teie argipäeva õhtud meeldivateks elamusteks.   


Mis tuleb müügiks? 


Meil on hea meel, et küsisite. Me avame esmase avaliku pakkumise unikaalsetele kristallidega rikastatud toodetele. Ja meil on uute kollektsioonide tooted juba töös, mille kaarte kavatseme vaikselt Teile avada. Jälgi vahetult enda meilboksi kirjatuvi, meie kodulehte, morse signaale aknast või meie sotsiaalmeediumi kontosid.

KIIRUSTAGE, KUNA HEAD ASJAD EI PÜSI KAUA POES. TOOTEID ON PIIRATUD KOGUSES!

Samuti on käimas minu instagrami kontol Clinodii uue kollektsiooni loos 😍 Mine tseki järgi 😊