Casey & Braxton

Casey & Braxton’i sünnipäev

Seekord otsustasime, et peame laste sünnipäevad koos sest nende sünnipäevade vahe on kõigest kuu aega ja tundus mugavam teha üks suurem sünnipäev.

Varasemalt oleme me sünnipäevad pidanud Tallinnas erinevates mängutubades, kuid seekord tahtsime Märjamaale lähemal sünnipäevasi pidada ja otsustasime Raplas asuva mängitoa kasuks Mängu Pisik. Miks? Sest see on ideaalne koht. Seal on piisavalt ruumi ja kõik asjad on käe-jala juures olemas. Lisaks on seal tegevust nii pisikestele kui ka suurematele. Ma ise arvasin, et mul on aega pildistada ruume ja asju, kuid tegelikkus oli see, et pidu algas kell 14.00 ja selleks ajaks polnud isegi Casey ja Braxton kohal 😅 Nimelt oli meil vaja veel sünnipäeva ruum ära kaunistada õhupallide ja erinevate kaunistustega, mille saime Star peokaubad e-poest. Väga suur ja lai valik. Usun, et igaüks leiab peo jaoks sealt kõik vajalikud asjad, mis peamine tooted olid tõesti kvaliteetsed.

Igatahes saime 13.00 Mängu Pisikusse sisse ja Mihkel täitis heeliumiga õhupalle ja ma kaunistasin ruumi (tegelikult poleks seda üldse vaja olnudki, kuna kohapeal oli kõik juba ära kaunistatud ja ilusti korda tehtud, kuid Casey soov oli ükssarviku teemaline pidu teha ja Braxton tahtis Maša ja Karu 🤦‍♀️😅). Märkamatult sai kell 14.00 ja läksin käisin jooksuga poes võtsin salatid ja käisin ema juures lastel järgi ning pidu võis alata. Kahjuks paljud jäid haigeks, kuid pidu oli siiski mega vahva 💖

Lapsed said kuni kella kolmeni mängida ja hullata ning siis tuli kohale Viktor, kes viis läbi mega ägeda teadusshow, see oli raudselt üks ägedamaid asju sünnipäeval, sest kõik jälgisid põnevusega ja mulle meeldis see, kuidas Viktor lapsi kaasas ja suhtles nendega, tõeline peojuht. Tegu oli siis teemekeemiat.eu etendusega, mis tõesti pakkus põnevust nii lastele kui ka täiskasvanutele. Mul on siiralt heameel, et Viktor mulle kirjutas ja sellist koostööd pakkus sest tõesti see oli väga väga äge. Rääkisime veel ise seal, et selline asi oleks isegi enda sünnipäeval mega lahe, midagi teistsugust. Nende lehel on hinnakiri ja erinevad programmid ilusti leitavad. Laste lemmikuks kujunes muidugi udu, sest seda oli terve tuba täis ja muidugi tuli oli ka tõeline tõmbenumber. Jäätist said ka lapsed ise teha, mis saaks veel sünnipäeval lahedam olla? Olen mega tänulik, et ta Pärnust kohale tuli ja meile sellist vaatemängu pakkus.

Sünnipäev algas väga kiirelt ja lõpp jõudis ka kätte kuidagi väga kiiresti, kuid pilte on palju ja eks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Aitäh Mängu Pisik, aitäh Star peokaubad, aitäh teemekeemiat.eu ja aitäh kõigile, kes kohal olid 💖

Nagu ma mainisin oli tuba juba kaunistatud ja lisasime näiteks Casey ja Braxtoni nime juurde ükssarvikud, tähekesed ja need keerdudega kaunitused, mida rohkem seda uhkem eks 😀

 

Kõik kaunistused on pärit www.starpeokaubad.ee lehelt

 

Braxton sai enda uhke number kahe, mille juures oli plaan ka pildistada, kuid aeg kadus täiesti käest ära ja kahjuks mingeid grupipilte vms ei jõudnudki teha, kuid pole hullu, sünnipäev oli siiski mega lahe.

 

Muidugi ei saanud Casey ilma jääda enda number neljast, mis meil kodus siiani veel täitsa kasutatav on.

 

Köige kauem võttis aega see õhupallide kett kokku panna, sest neid palle oli nii palju, kuid lõpptulemus oli nii ilus.

 

 

 

 

 

 

4 kommentaari

  • M

    Mängu pisik ja ideaalne koht? Mida on ideaalset bensiini haisus, mis seal õhus on tänu rekkate parklale? Tegevust ja ruumi on seal küll, aga mänguasjad kohati ka mustad ja luitund/katkised. Kui asju/teenuseid oma blogis reklaamimiseks tasuta saad, ei pea sa kõike taevani kiitma. Oleks kindlasti rohkem lugejaid, kui oleksid läbipaistvam.

    • Caroly

      Minu arust on tõesti Mängu Pisik ideaalne koht kus kohas laste sünnipäeva pidada. Ruumis sees ei olnud mitte mingisugust bensiini haisu või muud ebameeldivat haisu, lisaks rekkad sõidavad diisliga mitte bensiiniga.. Ja ei näinud ma seal ühtegi musta ja luitunud/katkist mänguasja, ilmselgelt võib neid esineda igas mängutoas, eks kui keegi viriseda ja vinguda tahab siis seda saab teha iga kohaga. Kordagi ei ole ma mitte ühtegi toodet/teenust niisama kiitnud, räägin alati enda arvamusest ja kogemusest, ma ei keskendu mingitele pisivigadele ja ei otsi koguaeg negatiivseid asju. Meie jäime kohaga väga rahule ja minul ei ole mitte ühtegi halba sõna, lisaks külaliste poolt ei tulnud mitte ühtegi negatiivset kommentaari. Käime lastega ka niisama seal mängimas (oma raha eest) ja mulle see koht meeldib.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga